2726
عنوان

باشوهرم چیکار کنم عاخه

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 29 پست

بيچاره مردا همه ارزوشون شده كارشونو از دست ندن 

عزيزم پول در اوردن خيلي سخت شده 

ولي بشين باهاش صحبت كن جمعه هارو تعطيل كنه و چند ساعتي با هم برين بيرون حتي بهش بگو توقع داري شام ببريش بيرون 

بگو من خودم الان مهمم.بچه من باید درآینده خودش بتونه واسه زندگیش تلاش کنه.اینجوری آینده بچه هم خراب ...

شما وایسا تو این مملکت بچه خودش بتونه تلاش کنه پیشرفت کنه ! 

با همین تفکرات قرون وسطایی هر کی اومد 3 تا7 زایید بچه رو ولش کن به امون خدا که خودش بزرگ شه کار پیدا کنه انگار اینجا اروپاست کار ریخته آدمش نیست !

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر منم همینطوریه منتها یه مدل دیگه .دو تا خونه داره اونوقت من باید تو یه خونه ۷۰متری زندگی کنم .همشم میگه برا آینده .خوب وقتی پیر شدم و ناتوان دیگه پول و تفریح و میخوام چیکار؟

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
شما وایسا تو این مملکت بچه خودش بتونه تلاش کنه پیشرفت کنه !  با همین تفکرات قرون وسطایی هر کی ...

من نگفتم بچه بزایید.گفتم فعلا خودت مهم تری.هر آدمی باید درزندگیش واسه زندگی خودش تلاش کنه.اگه بچه ها به فکر درس وزندگیشون باشن،به همه چی خواهند رسید.ولی متاسفانه همه دلشون میخواد کار وزندگی بیاد دم در خونشون.شما منظور منو نگرفتی عزیزم

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2728

مال منم یه شیفت میره سر کار... بقیه رو فقط تلویزیون.نگاه میکنه یا میره ورزش میکنه..... میگه همون یه شیفت کار کردن بسه .... میگم تو این گرونی باید فکر اینده بچه بود .... اینقد تلویزیون نگاه میکنه که من حالم بهم میخوره

دردم پول نیس بخدا...

عزیزم  اینایی که گفتی انگار دوستم دوباره داشت برام درددل میکرد  شوهرش  دوجا کار میکنه ی ساعت وقت استراحت ندار  42ساله ش انگار مرد60ساله است اصلا براشون وقت تفریح نمیزاره میگه گاهی دوسه شب دیر میاد دختراش  پدرشونو نمیبینن عوض نمیشن حرف باعث دعواشون میشه چون خسته است فکر پوله  بیچاره صبح تا شب تو خونه است

دردم پول نیس بخدا...

ببین عزیزم ایشون عوض نمیشه هر چی بدست بیاره طمعش بیشتر میشه  از وضع اقتصادی میترسه بیشتر به کار میچسبه  کاری نمیتونی براش بکنی  بهتره فکر خودت باشی تفریح سرگرمی کلاس دور همی با فامیل و دوستات  ی هنر  ایشون کارشو کم نمیکنه  شما مواظب باش افسرده نشی  چون زود شکسته و پرخاشگر میشن  فکر شادی برای خودت باش

عزیزم  اینایی که گفتی انگار دوستم دوباره داشت برام درددل میکرد  شوهرش  دوجا کار میکنه ...

تا قبل از بچه انقدر بهم فشار نمیومد..خودم برا خودم روزا رو یه کاری میکردم اما الان با وجود بچه هیچ گاری نمیتونم بکنم

تا قبل از بچه انقدر بهم فشار نمیومد..خودم برا خودم روزا رو یه کاری میکردم اما الان با وجود بچه هیچ گ ...

سعی کن به خودت امیدواری بدی بچه ات بزرگ میشه وقت ازاد داری  دوباره برنامه ریزی میکنی  فکر کن بهتره الان سرت با کوچولو گرمه  رسیدگی بهش  کن   شوهرت رو همینطور که هست باید قبول کنی وگرنه ی جنگ فرسایشی داری  خودت و سلامتیت مهمی وقته نمیخواد  با شما باشه شما بهترینها رو برای خودت بخواه  سفر ی روزه خرید  هر چند جای شوهر نمیگیره  ولی  بهتر از غصه خوردن

2706