2726
عنوان

باشوهرم چیکار کنم عاخه

419 بازدید | 29 پست

من با یه بچه دو ماهه صبح تا شب تو خونه تنهاییم

حتی با اینکه روزه میگیره هنوز نیومده خونه افطار کنه

فقط به فکر کار کردن و پول دراوردن هست هر پولی هم که در بیاره دوباره میبره تو کار...یعنی ما از اول زندگیمون پنج سال پیش بی پول بودیم و هنوزم بی پولیم..جمعه هام میره سره کار..شبا که میاد خستس

دیگه روم نمیشه جمعه ها برم خونه ی مامانم

وختی هم داد و بیداد میکنم میگه دارم برای شما کار میکنم برا اینده بچمون...ولی هیییبچ وقت هیییچ پولی ما ندیدیم فقط میبره تو کار پولش رو ..حالا گا هیچی برام عجیبه خودش هیچ لذتی از زندگی نمیبره..عشقش اینه که کارش رو توسعه بده..نه به مسافرت و تفریح فکر میکنه نه حتی کفش و لباس نو...

از ۱۰۰هزار تومنم نمیگذره..همه رو دوباره میبره توی کار...فقط داره واسه وارث کار میکنه

دیگه خسته شدمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بگو من خودم الان مهمم.بچه من باید درآینده خودش بتونه واسه زندگیش تلاش کنه.اینجوری آینده بچه هم خراب میشه.چون امیدش به دست پدرشه همیشه.بگو من الان جوونمو دلم میخواد واسه خودم زندگی کنم،خرید کنم،خوش بگذرونم.چندسال دیگه که پیر بشم واسه چیمه دیگه.

من به نیرو و قدرت مطلق خدا ایمان دارم❤میدونم که قطعا معجزه ای برام در راهه....
2706