1147
1292
عنوان

باشوهرم چیکار کنم عاخه

412 بازدید | 29 پست

من با یه بچه دو ماهه صبح تا شب تو خونه تنهاییم

حتی با اینکه روزه میگیره هنوز نیومده خونه افطار کنه

فقط به فکر کار کردن و پول دراوردن هست هر پولی هم که در بیاره دوباره میبره تو کار...یعنی ما از اول زندگیمون پنج سال پیش بی پول بودیم و هنوزم بی پولیم..جمعه هام میره سره کار..شبا که میاد خستس

دیگه روم نمیشه جمعه ها برم خونه ی مامانم

وختی هم داد و بیداد میکنم میگه دارم برای شما کار میکنم برا اینده بچمون...ولی هیییبچ وقت هیییچ پولی ما ندیدیم فقط میبره تو کار پولش رو ..حالا گا هیچی برام عجیبه خودش هیچ لذتی از زندگی نمیبره..عشقش اینه که کارش رو توسعه بده..نه به مسافرت و تفریح فکر میکنه نه حتی کفش و لباس نو...

از ۱۰۰هزار تومنم نمیگذره..همه رو دوباره میبره توی کار...فقط داره واسه وارث کار میکنه

دیگه خسته شدمم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

بگو من خودم الان مهمم.بچه من باید درآینده خودش بتونه واسه زندگیش تلاش کنه.اینجوری آینده بچه هم خراب میشه.چون امیدش به دست پدرشه همیشه.بگو من الان جوونمو دلم میخواد واسه خودم زندگی کنم،خرید کنم،خوش بگذرونم.چندسال دیگه که پیر بشم واسه چیمه دیگه.

میشه واسه رسیدن به عشقم یه صلوات بفرستید؟❤
1307
1288

بيچاره مردا همه ارزوشون شده كارشونو از دست ندن 

عزيزم پول در اوردن خيلي سخت شده 

ولي بشين باهاش صحبت كن جمعه هارو تعطيل كنه و چند ساعتي با هم برين بيرون حتي بهش بگو توقع داري شام ببريش بيرون 

بگو من خودم الان مهمم.بچه من باید درآینده خودش بتونه واسه زندگیش تلاش کنه.اینجوری آینده بچه هم خراب ...

شما وایسا تو این مملکت بچه خودش بتونه تلاش کنه پیشرفت کنه ! 

با همین تفکرات قرون وسطایی هر کی اومد 3 تا7 زایید بچه رو ولش کن به امون خدا که خودش بزرگ شه کار پیدا کنه انگار اینجا اروپاست کار ریخته آدمش نیست !

همسر منم همینطوریه منتها یه مدل دیگه .دو تا خونه داره اونوقت من باید تو یه خونه ۷۰متری زندگی کنم .همشم میگه برا آینده .خوب وقتی پیر شدم و ناتوان دیگه پول و تفریح و میخوام چیکار؟

به خدا گفتم بیا جهان را تقسیم کنیم.....آسمون برا من ،ابراش مال تو...دریاش مال من موجاش مال تو......ماه مال من خورشید مال تو.......خدا خندید و گفت بندگی کن همه دنیا مال تو...من هم مال تو
شما وایسا تو این مملکت بچه خودش بتونه تلاش کنه پیشرفت کنه !  با همین تفکرات قرون وسطایی هر کی ...

من نگفتم بچه بزایید.گفتم فعلا خودت مهم تری.هر آدمی باید درزندگیش واسه زندگی خودش تلاش کنه.اگه بچه ها به فکر درس وزندگیشون باشن،به همه چی خواهند رسید.ولی متاسفانه همه دلشون میخواد کار وزندگی بیاد دم در خونشون.شما منظور منو نگرفتی عزیزم

میشه واسه رسیدن به عشقم یه صلوات بفرستید؟❤

مال منم یه شیفت میره سر کار... بقیه رو فقط تلویزیون.نگاه میکنه یا میره ورزش میکنه..... میگه همون یه شیفت کار کردن بسه .... میگم تو این گرونی باید فکر اینده بچه بود .... اینقد تلویزیون نگاه میکنه که من حالم بهم میخوره

1311