2733
2734
عنوان

قرص فت فیس برا چاقی

42767 بازدید | 42 پست

دوستان دو هفتس دارم فت فیس میخورم خوب شدم اما حسابی شکم زدم با این ک صبحا باشگاه میرم اما از باشگاه ک میام باز میشنم میخورم  بنظرتون ادامش بدم چون الان اشتهام خیلی خوب شده و ی مشکل دیگه دو روزه شماره۲ نداشتم برا دسشویی رفتم ملینم خوردم بی افاقه بود😢

تو را من چشم در راهم .....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کپسول فت فست من خوردم خیلی خوب بود ولی قط ش کنی برمی گردی ب حالت اول

حب♥ الحسین ♥حب لاینتهی مثل حب الله سبحانه  و تعالی♥ اللهم صلی علی محمد و محمد و عجل فرجهم ♥   دوستان نی نی سایتی  خواهش میکنم هرگز با توهین یا  مسخره جواب ندهید به همدیگر احترام بگذرید     15 سالگی  نی نی سایتی بودم  و خواننده خاموش بودم♥
نخور این چیزارو بعدا عوارض وحشتناک رو میفهمی

من  ی مدت خییییلی لاغر شدم هر کی میدیدم میگفت چ زشت شدی هفته اول روزی ۲ تا میخوردم هفته دوم روزی ۱ میخورم گفتم از فردا ی روز در میونش کنم

تو را من چشم در راهم .....
2738

سلام من از شرکت بهین دارو قرص چاقی فورس فکتور2 را گرفتم خیلی عالی بود خدایی قرص چاقی قوی و خوبی بود چند وقت پیش هم استفاده کردم هنوز برگشت نداشته تاثیر خوبی روی پایین تنم داشته اگر خواستین فقط از شرکت بهین دارو بگیرید نمونه اصلش داره نمایندگی قرص فورس فکتور 2فقط شرکت بهین دارو هستش من کلی تحقیق کرد قبلش کلی قرص چاقی خورد م اصلا جواب نمیداد قرص فورس فکتور 2 گرفتم خیلی عالی بود 

اگر خواستین بروید داخل سایتشون محصول لاتشونو ببینید به فارسی سرج کنید بهین دارو میاد بالا اینم ادرس سایتش هست

https://www.behindaruuu.com

09120304263

09197142162   شماره شرکت یه قرص چاقی دیگه هم داشتن دوستم گرفت عالی بود یکم هم ارزون تر بود فکر کنم اسمش قرص کربو بود اونم خیلی خوب جواب گرفت بهتر از من   چاقی صورت جدا گانه هم داشت  

2706