1265
1273

دیروز عصر  یکی ازفامیلای من زنگ زد بریم دور دور گفت نمیاد منم واقعا دلم میخواس بریم که آقا نرفتش😝منم تلافیش برا افطاری مادرشوهرم نرفتم😁بهش گفتم خودت برو من نمیام ولی اونم نرفت😑

الان آقا قهره دیگه نمیحرفه باهام😝افطاری وسحریم نخورد فقط چنتا خرما خورد😒

حالا چه سیاستی باهاش وقتی میاد در پیش بگیرم که کش داده نشه و مقصر من نشم

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

چه زشت !! به نظرت کار خوبی کردین? مادرشوهرت ارزش قائل شده دعوت کرده!

جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                           خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    ******اللهم عجل لولیک الفرج*******                                 امام علے (ع):در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....
1291
1320
تازه هرچیم اونا زنگ زدن گوشیشو برنداشت میگف چی بگم بهشون گفتم اونیو بگو که من گفتم به فامیلم😎

😂😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم خودت مواظب هدیه با ارزشی که تو دلم گذاشتی باش ..خدای بخشنده ی من ،حس شیرین مادر بودن رو به همه زنان منتظر جهان بچشان ..آمین
1264

کار خیلی بچگانه ای کردی ..صاحبخونه حتما کلی تدارک دیده تو این گرونی واقعا ناراحت شده...ولی دور دور که برنامه ریزی و تدارکی نداشته اونم با زبون روزه چه دور دوری

کارش و بد تلافی کردی این که برین بیرون دور ب نین با دعوت افطاری اصلا یکی نیست مادرشوه ت برات تدارک دیده بود منتطرتون بوده شوهرتم جلو خانوادش کوچیک شده ولی وقتی کسی میگه بریم بیرون ادم بهانه برا کنسل کردن داره 

من جای مادرشوهرت باشم دیگه تحویلت نمیگیرم ,( البته مودبانه ی دیگه آدم حسابت نمیکنمه 😁)

جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا ،انگلیس وفرانسه و امارات در حال برگزاری است !....مدافعین حقوق بشر  کَرند ، کورَند ، لالَند....‏"کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلا" همیشه در حال تکرار است ! ..نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد...گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ ایران ❤در وطن عزیزم 🇮🇷 ،در پاره تنم ...                                                       مرگ بر حقوق بے بشر 😢😢...............                           خدایا ؛ نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار                    ******اللهم عجل لولیک الفرج*******                                 امام علے (ع):در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد....
1280