1265
1292

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

خیر اطلاع ندارم

جدول پخش برنامه ها بزنین مشخصه

الحمدلله الذي جَعَلنا مِن المُتِمَسِّكين بِولايةِ مولانا أميرالمؤمنين علي ابن ابيطالب عليه السلام ❤❤ الی متی احار فیک یا مولای یا صاحب الزمان(عج)❤❤من زنده ام به عشق تو یا صاحب الزمان ،،،، ادرکنی❤❤❤
1279

درستش اینه یوثف 😐

تورو خدا وقتی میاین خدمات ناخن انجام بدین "سیر" نخورین 😷😷😷 من گناهی نکردم که ۳ ساعت بوی دهنتون رو تحمل کنم 😤 😐 آقا ماسک هم میزنماااا ولی بوی سیر از منافذ ماسک هم عبور میکنه لامصب😐 😂 هوا جوری گرم شده مردا بو سگ میدن ، زنا بوی مرد 😑😑🤣😷 

توی این سایت همه مدله غلط املایی دیده بودم حتی زروف دیده بودم ولی یوصف😳😳😳 نه واقعا یوصف ؟

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1315
خخخ ببخشید مگه این بچم هواس میزاره چسبیده بهم 

حواس 😐

تورو خدا وقتی میاین خدمات ناخن انجام بدین "سیر" نخورین 😷😷😷 من گناهی نکردم که ۳ ساعت بوی دهنتون رو تحمل کنم 😤 😐 آقا ماسک هم میزنماااا ولی بوی سیر از منافذ ماسک هم عبور میکنه لامصب😐 😂 هوا جوری گرم شده مردا بو سگ میدن ، زنا بوی مرد 😑😑🤣😷 
1264
حواس 😐

🤦‍♀️ بریم دیگه جای موندن نیست😂😂

ما مسئول تاثیر رفتار و گفتارمون روی دیگران هستیم ؛ بیاید اگر میبینیم دایره لغات ذهنی مون پر شده از عبارت هایی مثل "به من چه؟من هر کاری که عشقم بکشه انجام میدم هر چی که به زبونم میاد رو میگم" بدونیم مبتلا به بیماری خودخواهی و خودشیفتگی شدیم و بایدبرای درمان خودمون تلاش کنیم!!
1290