2726

مثلا تهديد به قتل يا تهديد به اسيد پاشى

ميشه با وجود اسكيرين شات طرفو پيدا كرد

درصورتى كه ديليت امانت كرده باشه؟

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@کتی_جون1856    

وکیله

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2728

ميشناسينش؟؟؟

تهديد ب قتل و اسيب ك جرم انگاري شده

منتها وقتي ندوني طرف كيه و چيه

امكان رديابيش نيست

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

سریعا شکایت کن پلیس فتا.تا دیگه ازین غلطا نکنه

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم
ميشناسينش؟؟؟ تهديد ب قتل و اسيب ك جرم انگاري شده منتها وقتي ندوني طرف كيه و چيه امكان رديابيش نيس ...

اهان يعنى از طريق اسكيرين شات نميشه پيدا كرد؟

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
2706