2726
عنوان

توروخدا برام دعا کنید

122 بازدید | 19 پست

بچه ها رفتم آزمایش بتا دادم گفت ساعت هفت و نیم عصر بیا برا جواب دعا کنید باردار باشم لطفا

به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم به نیتتون صلوات فرستادم الهی که بحق امام زمان هرچه خیر وصلاح خداست واستون رخ بده ودلتون شادبشه 😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

ممنون عزیزم 

۴٢ روز از زمان پریودم میگذره بی بی زدم منفی بود ولی از یه ماما پرسیدم گفت چون دوره هات ٣۵روزست حتما لقاح دیر انجام شده بخاطر همین بی بی منفی وگرنه همه علائمی دارم

به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️

ممنونم ازتون دوستان گلم ان شاالله شما هم هرچی از خدا میخواین بهتون بده خبرشو هفت و نیم میام بهتون میدم

ممنونم ازتون دوستان گلم ان شاالله شما هم هرچی از خدا میخواین بهتون بده خبرشو هفت و نیم میام بهتون می ...

😍😍ان شاالله منتظریم 

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
2706