2726
عنوان

چرا اينقدر گيج شدم😫😫😫

409 بازدید | 7 پست

همه چي رو قاطي ميكنم حواسم خيلي خيلي پرت شده مثلا ميخوام اثاث كشي كنم مامانم هفته پيش گفته بود خواستي بياي خونمون وسايل فريزرت رو بيار بزار اونجا گفتم باشه جمعه ميارم بعد ديروز رفتم اونجا مامانم ميگه چرا وسايلتو نياوردي ميگم اي واي يادم رفت يا ديشب خاله ام يه خورده الويه واسم گذاشت واسه امشب شام از راه رسيدم همونجوري گذاشتم رو ميز اصلا حواسم نشد كه تو نايلون الويه است بايد بزارم يخچال صبح شوهرم ديده

امروز ساعت شش كلاس داشتم فكر كردم ساعته پنجه پا شدم اومدم منشي ميگه يك ساعت زود اومدي

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

چند روز پيش هم ميخواستم شير گرم كنم شير رو از يخچال دراوردم ليوان رو برداشتم بعد ليوان خالي رو گذاشتم تو مايكروفر و روشن كردم مايكروفر رو باز كردم چشمام گرد شد اين ليوان چرا خاليه بعد ميبينم حواسم نشده شير بريزم تو ليوان

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

ذهنت درگیره

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زياد نه بالاخره تو اين دوره هيچكس فكرش ازاد نيست اما ديگه به داغوني خودم تو اطرافيانم نديدم

منم میشم گاهی اینطوری همشم میترسم الزایمر بگیرم

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)