2733
2734

برام ازمایشات کلی و سونو واژینال وپاپ اسمیر نوشت. دعاکنید مشکلی نداشته باشم.اخه قبلن ی زایمان زودرس ۲۵ هفته داشتم.

من خانم هستم لطفا سوءتفاهم نشه😙😙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرزاد سونو واژینال😨😨😨😨 بعدش امضاتو خوندم فهمیدم😂😂😂 ولی خیلی اسمت بده غلط اندازه

اشتباهی تایپش کردم دیگه نرفت اسم بچم بود

2728

منم کلی آزمایش دادم الانم میخوام برم دکتر ببینه عفونتم خوب شده یانه گفته بود عفونت داری

منم یه سقط داشتم

برای امسال بچه دار شدنم یه صلوات بفرستین لطفا یه بچه سالم و صالح و خوشگل ممنون😘          🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
ایشالا خیره برات عزیزم البته منم دیگه میخوام برم مرکز ناباروری دکتر زنان و اورولوژیست ها رو دهنشونو ...

ان شااله بزودی مامان میشی.عزیزم اورولوژی برای چه بیماریه

منم کلی آزمایش دادم الانم میخوام برم دکتر ببینه عفونتم خوب شده یانه گفته بود عفونت داری منم یه سقط ...

۴۶۰تومن پول ازمایشام شد سونوهم ندادم.خداکمکت کنه

2738
یه کاربری دیگه بساز چون همه فک میکنن مردی باهات خوب برخورد نمیکنن قطعا دفعه بعدی بنویس مامان فرزاد

👍👍👌

بعده ۶سال چشم انتظاری...خدایا ممنونم واسه هدیه ای که بهم دادی خودت مراقب حسینکوچولوی من باش😍😍❤❤تولد٢٦/٦/٩٨
یه کاربری دیگه بساز چون همه فک میکنن مردی باهات خوب برخورد نمیکنن قطعا دفعه بعدی بنویس مامان فرزاد

فکر نمیکردم قبولش کنه هرچی زدم نشد یفه فرزاد گرفت. میشه با ی خط دوتا کاربری ساخت؟

فکر نمیکردم قبولش کنه هرچی زدم نشد یفه فرزاد گرفت. میشه با ی خط دوتا کاربری ساخت؟

عزیزم ازمایش خون و سونو برای تخمک هات ننوشت؟؟

میشه یه صلوات بفرستی مشکل بابام با دعای شما حل شه 😔مرسی
2706