2733
2734
عنوان

مادرشوهر مگه من خرم.

343 بازدید | 18 پست

که افسار فکرمو گرفتی دستت،دائم دارم به حرفات فکر میکنم. اون روز چی گفتی، این روز چی گفتی،چرا اون کارو کردی،چرا این کارو کردی.

از آدمای ضعیف بدم میاد. باید قوی باشم. باید قدرت ذهنی داشته باشم. باید بتونم ذهنمو کنترل کنم که به کجا بره و کجا نره.

نی نی یار جونا لطفا تاپیکمو نترکونید تا حداقل بدونیم انسانیم،قدرت داریم. حیوون که نیستیم.

اصلا دیگه از دست خودم ناراحتم که چرا اینقدر ضعیف شدم.

برای قوی شدن ذهن هم مثل قوی شدن عضلات،ورزش لازمه.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 

مادر شوهرت اينجاس؟؟😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
مادر شوهرت اينجاس؟؟😐

نمیدونم.نه دیگه در این حد هم ضعیف نیستم که حضور مادر شوهر یا عدم حضور باعث بشه چی بگم و چی نگم.

99.9.9به لطف خدا دفاع و یه هدیه ی بزرگ😍هنوز دفاع نکردم ولی خدا یه هدیه ی بزرگ بهم داد.😘 
نمیدونم.نه دیگه در این حد هم ضعیف نیستم که حضور مادر شوهر یا عدم حضور باعث بشه چی بگم و چی نگم.

😐اوووم فكر كنم خيللي ناراحتي!

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
شما همین الانشم داری به مادرشوهرت فک میکنی حتی براش تاپیک زدی . نمیشه فک نکرد باید درست رفتار کرد جو ...

آره راست میگی. ولی هم برای افکار خودم و هم برای دوستان که ذهنشون درگیر این جور مسائل میشه، میخوام یه نقطه بذارم. بره تموم شه. امیدوارم بتونیم.

😐اوووم فكر كنم خيللي ناراحتي!

آره از ضعیف بودن خودم خیلی ناراحتم که چرا نمیتونم ذهنمو کنترل کنم.

2706