2726
عنوان

بیمه تکمیلی بصورت انفرادی

109 بازدید | 8 پست

💠 قابل توجه دوستان عزیز

🔹برای اولین بار در ایران

بیمه درمان تکمیلی بصورت انفرادی

🔹 شرکت های بیمه سامان، کمک رسان ایران و آسماری یکی از معدود شرکت‌های بیمه هستند که علاوه بر ارائه بهترین و مناسبترین شرایط بیمه درمان گروهی، اقدام به عرضه بیمه تکمیلی انفرادی نموده است.

🔹بیمه تکمیلی انفرادی سامان،sos و آسماری در طرح‌های مختلفی شامل طرح پایه، طرح اقتصادی، طرح منتخب، طرح ویژه، طرح جامع و طرح ممتاز ارائه شده است.

🔹طرح‌های مختلف بیمه تکمیلی انفرادی شرکت های نامبرده همه هزینه‌های درمانی شامل هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان،نازایی، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد.

🔹با توجه به پوشش‌های کامل ارائه شده، بیمه درمان تکمیلی انفرادی بیمه های سامان ، sos و آسماری در حال حاضر بهترین بیمه تکمیلی انفرادی در سطح کشور هستند که بصورت انفرادی به هموطنان عزیز ارائه می‌شود.

شماره تماس:

02146835993

همراه:

09123678348

09197868768

من بیمه تکمیلی انفرادی سامان دارم هزینه سونو و آزمایش غربالگری بارداری  رو نمی ده

واا پس چيو ميده سالي چقدره؟

منم مي خواستم فعال كنم كفت براي ليزيك هر چشم بايد ٣باشه 

عوضين اخه كي ميتونه با نمره٣ببينه 

پس خوب نيست نه؟

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خواهش میکنم مشکلتون رو بگید شاید بتونم کمکتون کنم

من فرمشم پر كردم كه فعال كنم طرح كاملش كه١٧٠٠ميشه حدودا

ولي همون اول كار كفتن براي ليزيك مجموع چشما بايد ٦باشه براي من٣هستش 

منم بيخيال شدم چون براي هزينه زايمان بيشتر مي خواستم ترسيدم براي اون هم بعدا شرايط ويژه بزارن و الكي پولم هدر برهمن

خدا جونم ميدونم به زودي بهم ني ني ميدي پس از الان كمكم كن مادرخوبي باشم براش💕😍
واا پس چيو ميده سالي چقدره؟ منم مي خواستم فعال كنم كفت براي ليزيك هر چشم بايد ٣باشه  عوضين اخ ...

پول ویزیت و دارو و آزمایش معمولی رو میده زایمان هم می گن تا سقف پنج تومن میده البته من هنوز زایمان نکردم که استفاده کنم ولی هزینه غربالگری رو نه تامین اجتماعی میده نه این بیمه انفرادی سامان