2726
عنوان

تهرانی ها شما هم میبینید؟

209 بازدید | 20 پست

حیاطمون پر شده از پروانه 😍 حدود صد تا پروانه بال میزنه 😁 

اخبار رو چک کردم دیدم انگاری مهمان ناخوانده داریم😍

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماطبقه هفتمیم.ازین پروانه بیریختا میاد که رنگِ خاکن  منم میترسم😂😂

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
2728
ماطبقه هفتمیم.ازین پروانه بیریختا میاد که رنگِ خاکن  منم میترسم😂😂

اینا دقیقا همین رنگی هستن که تو عکسه...جالبه همه شون یه رنگ دارن..اصلا متفاوت نیست رنگشون...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
ماطبقه هفتمیم.ازین پروانه بیریختا میاد که رنگِ خاکن  منم میترسم😂😂

منم چهارمم دقیقا خونه ماهم از اینا میاد

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

آخیییییییییییییی🤩🤩🤩🤩گوگولیای من😍

خدارو شکررر❤️

Man mitonam👩🏻‍💻💸💵💴📈🎰💻💻💻💷💰man mitonammm🏃🏻‍♀️🥊🤸🏻‍♀️🏄🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🧗🏻‍♀️🚴🏻‍♀️⛷🥇⛷🗼🎢🏖🗺💺🛫🕋⛺️⛴🎳🎧🎹man bayaaad betonam
پروانه فقط جنوب شرقی تهران اومده گمونم

دو روز قبل اونحا بوده....شاید از اونجا وارد شدن...ما که غرب هستیم تو حیاطمون پره...

دو روز قبل اونحا بوده....شاید از اونجا وارد شدن...ما که غرب هستیم تو حیاطمون پره...

وااا ما که بهشون نزدیک تریم، چرا تو حیاط ما نیومدن؟ ☹☹ ما شرق هستیم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

منم چند روز پیش قبل از اینکه اخبار رو بخونم از بغل یه بوته گل رد شدم، یهوو کلی پروانه از روش بلند شدن و پرواز کردن خیلی خوشگل بود

الان هم تو بالکن خودمون میبینمشون

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
وااا ما که بهشون نزدیک تریم، چرا تو حیاط ما نیومدن؟ ☹☹ ما شرق هستیم

اخبار رو چک کردم از جنوب و شرق وارد شدن...منم تعجب کردم سمت ما خیلی زیاده...

2706