2737
2739

برایه عده قبل موعد،برایه عده روزموعد،برایه عده بعدموعد،برایه عده هم کلا نشون نمیده.

دوستای گلم براسلامتی هممون وبرآورده شدن حاجات وآرزومون یه صلوات بفرستین.خیرببینین.😘😘😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

احتمالا بعد از 12  روز پس از لقاح 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
2731

بستگی داره که لقاح کی باشه . من دوستم روز آخر سیکلش لقاح داشت تا 22 روز تاخیر نشون نداد . روز 25 تاخیر با آزمایش مثبت اومد

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2738
بستگی داره که لقاح کی باشه . من دوستم روز آخر سیکلش لقاح داشت تا 22 روز تاخیر نشون نداد . روز 25 تاخ ...

میگم منم ۸با روز تاخیر پری هم بی بی دادم هم ازمایش خون....ولی منفی بودن....اگه لقاح اخر سیکل انجام بشه ممکن که از هم مثل بی بی چک زود نشون نده،؟

منم دوازده روز بعد از اقدامم بیبی زدم نشون داد فکر میکنم اقدامم روز تخمک گذاری بوده

چه خوب پس مبارکت باشه انشالله صحیح و سالم بیاد بغلت

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم
میگم منم ۸با روز تاخیر پری هم بی بی دادم هم ازمایش خون....ولی منفی بودن....اگه لقاح اخر سیکل انجام ب ...

ممکنه هورمونات ضعیف باشن و دیر نشون بده. فعلا صببر کن . چه عجله ای داری. بری دکتر هم بهت میگه صبر کن. 

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706