2726

این ماه اولین باره کلومفین میخورم غروب وقت دکتر دارم میخواد سونو کنه ببینه وضعیتم چطوره فولیکول غالب دارم یانه خانما تورو خدا منم دعا کنین😢😢  ۶ماهه اقدامم شوهرمم داره واسه تحرک اسپرمش دارو میخوره.....‌😢😢

‏یکی باشه بهت بگه "غصه نخور درست میشه"      ‏تو بدونی درست نمیشه ها ؛ ولی دلت به حرفش گرم بشه :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم  من ده سال کیست پنج سانتی داشتم و دارم  و پلی کیستیکم   اما با متفورمین  راحت باردار شدم بعد از سه چهار ماه اقدام

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی
2728

عزیزم گریه چرا؟؟

چقد کم صبری؟؟؟ من دوسالو خورده ایه..کلومفین خوردم دکترم گفت اصلا اثر نذاشته..امپول داد الان فولیهام خوب شدن.. 😍

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

منم تازه این ماه مصرف کردم دلمو ب همین خوش کردم ک بشه پنج شنبه هم سونو دارم دوست عزیز سونوی شما داخلی؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
من خوردم کیست شدفقط بگو برات امپول بنویسه ک کیست نشه

اره امروز دارم میرم دعاکن فولیکول داشته باشم ک بخواد امپول بنویسه😢

‏یکی باشه بهت بگه "غصه نخور درست میشه"      ‏تو بدونی درست نمیشه ها ؛ ولی دلت به حرفش گرم بشه :) 

ببخشيد استارتر

من هميشه پريودام منظم بود

ماه پيش ٥ روز عقب انداختم

اين ماه بايد ديروز ميشدم هنوز نشدم و دلدرد و اينا دارم ولي 

بنظرتون طبيعيه

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
عزیزم گریه چرا؟؟ چقد کم صبری؟؟؟ من دوسالو خورده ایه..کلومفین خوردم دکترم گفت اصلا اثر نذاشته..امپول ...

من پلی کیستیک شدیدددم.. ک با چندتا امپول فولیم ب حد نرمال رسید..توکلت ب خدا باشه 😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
عزیزم گریه چرا؟؟ چقد کم صبری؟؟؟ من دوسالو خورده ایه..کلومفین خوردم دکترم گفت اصلا اثر نذاشته..امپول ...

فولیها باید چند باشن؟

خدا بزرگترین نعمتو نصیبم کرد  فرشته کوچولوی من این دفعه نمیزارم ازم جدا بشی خدا جون خودت حافظ فرشته کوچولوم باش یا امام حسین خودت تو محرم این کادو رو بهم دادی خودتم ازش محافظت کن   
ببخشيد استارتر من هميشه پريودام منظم بود ماه پيش ٥ روز عقب انداختم اين ماه بايد ديروز ميشدم هنوز ...

تو اقدامی؟

توی اقدام تا ده روز جلو عقبم طبیعیه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام عزیزم  من ده سال کیست پنج سانتی داشتم و دارم  و پلی کیستیکم   اما با متفورمین &n ...

سلام متفورمین یکساله دارم میخورم عزیزم....

فولیها باید چند باشن؟

باید روز سیزده حداااقل ب پونزده رسیده باشن.. ولی بعضی دکترا میگن بالای هجده

1
5
10
15
20
25
30
35
40

مرسی عزیزم ک بهم امید دادی .❤❤❤❤

2706