2726
عنوان

خانماااااا تروخداااا بیایننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 1530 بازدید | 99 پست

برا منم دعا کن اون چیزی ک میخام باشه لطفا

هروقت دردت اومدرو ب پایین زور بزن انگار دستشویی داری .زود دهانه رحمت باز میشه

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم

سلام

بله ان شاءالله

روغن کنجد بخورین و عرق شاهتره

پیاده روی هم خیلی خوبه

دعا فراموشتون نشه

منم در جریان بذارین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چشمت روشن عزیزم 

به نظرم کسی پیشت باشه امشب و ساک نی نی جون رو هم حاضر کن خودتم یه دوش بگیر خیلی مواظب خودت باش 

خواهش برای من دعا کن همسرم کار پیدا کنه 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
طبیعی خیلی استرس گرفتم

استرس بدترین چیزه الان

روند زایمان رو کند میکنه

بجایسلام جیغ زدن هم نفس عمیق بکشین که برای دردای اصلی خسته نباشین

سوره انشقاق بخونین و دعای یستشیر

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

وااای اجی من خیلی خوشحالم انشاالله به حق پنج تن سالم بیاد بغلت و خوش قدم باشه. 

دعا کن اجی وقتی داشتی میگرفتیش بغل بگو خدا یکی سالم بده اجی مریمم🥺😢🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍

#خٌـــ💚ــدایا_شٌــکـرِتـ🧚🏻‍♂️بابَتِ_قَشَنگتَرین_هِدیهِ‌ای_کِـ‌ بِهم‌ دادی🥰🤰🏼❣️
چشمت روشن عزیزم  به نظرم کسی پیشت باشه امشب و ساک نی نی جون رو هم حاضر کن خودتم یه دوش بگیر خی ...

چشم اره شوهرم پیشمه مامانمم و مادر شوهرمم تا یک ساعت دیگه میان

چشم حتما دعا میکنم

ساک نی نی امادس

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2706