1265
1273
عنوان

خانماااااا تروخداااا بیایننننن

827 بازدید | 99 پست

سلام.

دوستان من الان معاینه شدم ۲ سانت باز بودم

دردم دارم ولی خفیف

دکترم گفته به احتمال زیاد امشب زایمان میکنی؟

بهم گفت پیاده روی داشته باش

بنظرتون امشب زایمان میکنم؟

چون درد هام دارن شروع میشن

فقط 42 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
اره ان شاالله 2صبح دنیا میاری

حالا چرا ۲؟

اگه مخالف کامنت منی ریپلای نکن تا نشورمت من اصلا بها نمیدم بهت عقده های زندگیتو سر من خالی کنی پس  ساکت رد شو برو من خودمم بی اعصاب ترینم

چرا قسم میدی آخه عشقم😞

پروردگارا!                                                             به من بیاموزدوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند ، گریه کنم برای کسانی که هیچگاه غم من را نخوردند ، لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواخنتند و عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند.......💖❤️❤️❤️💖 .

ای جانم ان‌شاءالله به سلامتی و به راحتی و با دلخوش زایمان کنی

لطفا برای منم دعا کن عزیزم

💞الله اکبر (یعنی خدا بزرگتر از آن است که قابل وصف باشد) ، توکلت علی الله💞
1307

ان شاءالله به سلامتی

تبریک

زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ ....... ۱۱۴۴ سال گذاشته است از فراق او..................روزی به انتقام ۷۲ شمس با۳۱۳قمر می آید........آماده ای؟دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی ..............انتظارکشیدن بس است منتظرباش... انتظار را همه می کشند اما منتظر کم است... .......مولا(عج)ببخش که برای تعجیل ظهورت دعا کردم اما درعمل ظهورت را به تاخیر انداختم.......فهمیدم که هنوز هم دیرنیست ...فقط کافیست مثل حُرآزاده باشی...باقی اش با💫❤❤خدا❤❤💫الهی بحق زینب(س)عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر 🌹اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم🌹 منتظر ما ست 👈کانال عالم الغیب والشهاده monji_313_۱@ 
هورا نی نی میاد مبارکه💃💃💃😍 سزارینی یا طبیعی

طبیعی

خیلی استرس گرفتم

فقط 42 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍
1288

برا منم دعا کن اون چیزی ک میخام باشه لطفا

هروقت دردت اومدرو ب پایین زور بزن انگار دستشویی داری .زود دهانه رحمت باز میشه

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چشمت روشن عزیزم 

به نظرم کسی پیشت باشه امشب و ساک نی نی جون رو هم حاضر کن خودتم یه دوش بگیر خیلی مواظب خودت باش 

خواهش برای من دعا کن همسرم کار پیدا کنه 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام
1280