2410
2553

اخه خيلي شنيدم ميگن دارو تاثير نداشته و اينا

پسر يك ماهه ام احساس ميكنم رفلاكس داره

دكتر ببرم با دارو حل ميشه يا بايد بزرگ شه تا خوب شهج

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

باید با دارو درمان بشه اگه نشه اسید معده مریشون را زخم میکنه و باعث امتناع از شیر خوردن میشه در ضمن ممکنه در اینده باعث اسم و برونشیت بشه

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

اخه اكثر ميگن رانيتيدين تاثيري نداشته

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و با بزرگ شدم و غذا خوردن بچه خوب ميشه

2720
اخه اكثر ميگن رانيتيدين تاثيري نداشته

بستگی به شدتش و دلیلشم داره ولی اکثر دکترا میگن تا زمانی که روی وزنگیری تاثیر نگذاشته درمان نمیخواد

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😘😘😘

بستگی به شدت رفلاکس داره

اگه فعلا مشکلی نداره فقط ادویه غذاهای بیرون و لبنیات رو نخور

ممکنه تا 3ماه خوب بشه

اما اگه شیر خوب نمیخورد گریه میکرد خوابش بد بود

ببر دکتر بهش دارو میده فقط رانیتیدین نیست امپرازول هست و الان داروهای خارجی هم هست که اثر بهتری داره

ولی تا مشکلی نداره فقط رژِیم غذایی رو رعایت کن

2714

نه عزیزم حتما ببرش دکتر چون امکان داره شرایط بدتر بشه داروهم اثر داره اینجوری احتمال اسم و الرژی هم هست

برای خونه دار شدن همه مستاجرا صلوات بفرستید منم ی مستاجرم ممنون  خدایا شکرت منم خونه دار شدم   ولی هنوزم امضام هست برای بقیه مستأجرا ک صلوات براشون فرستاده بشه