2733
2734

یه پسر سه ساله و دو ماهه دارم که وزنش 14کیلو و قدش 96.5 هست حالا برای بیشتر شدن وزنش پدیاشور گرفتم شما چند پیمانه تو روز به بچه هاتون میدادین؟

واقعا تو افزایش وزنشون تاثیر داشت؟

پسر من سه سال و هفت ماهشه ۱۳.۶۰۰هست،دارو ندارم و دادم پدیاشور اما هیچ تأثیری نکرد،ژنتیکشه،خیلی هم اشتهاش خوبه اما اضافه نمیکنه،دکترشم میگه بچه سالمه چیکارش داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوهفته اس میدم.فرق کرده وزنش.الته اولش حساسیت داد و پسرم گلاب به روتون اسهال شد.یکی دوروز قطع کردم و بردمش دکتر بهتر که شد دوباره شروع کردم.روزی 2پیمانه بزور میتونم بدم نزدیک100میلی.نمیخوره طعمشو دوس نداره.ولی شکر خدا رو وزنش موثر بود

یا رفیق من لا رفیق له   کاربر94
پسر من سه سال و هفت ماهشه ۱۳.۶۰۰هست،دارو ندارم و دادم پدیاشور اما هیچ تأثیری نکرد،ژنتیکشه،خیلی هم اش ...

یعنی واقعا تاثیری نداشت؟آخه قیمتشم کم نیست 40تومن شده از هزینش حرفی ندارم به شرطی نتیجه بده و بی فایده نباشه

پسر من اشتهاش خوب نیست خیلی خوب بهش غذا میدیم ولی با هزار تا ترفند و بازی و مکافات اکه به خودش باشه خیلی کم میخوره ولی خب کلا ژنتیکشم لاغر چون من و باباشم همینجوریم

2738
یعنی واقعا تاثیری نداشت؟آخه قیمتشم کم نیست 40تومن شده از هزینش حرفی ندارم به شرطی نتیجه بده و بی فای ...

واقعاً ۴۰ تومن هست؟ من پارسال ۶۰ تومن میخریدم!

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
من به دخترم دادم. هنوز دو ساله نشده بود. البته تاثیر خاصی ندیدم. شاید چون کلاً خوراکش کم هست.

پسر منم به سختی بهش غذا میدم امیدم به این بود برا وزن گیریش  

چند پیمانه تو روز میدین؟

من البته بی بی میل و ریسورس جونیور و پپتامین جونیور و انترامیل اطفال رو هم امتحان کردم. از هر کدوم چند قوطی دادم. ولی خب نمیشه گفت بچه تپل شد. چون خوراکش کم بود معمولی وزن می گرفت. شاید اگر در طول روز درست غذا نی خورد همین قدر وزن می گرفت. 

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
یعنی واقعا تاثیری نداشت؟آخه قیمتشم کم نیست 40تومن شده از هزینش حرفی ندارم به شرطی نتیجه بده و بی فای ...

یه کمی تأثیر داره،ولی به چشم نمیاد،ایراد شم اینه خیلی خوشمزه اس اونو بهش بدی فقط میگه پدیاشور میخوام،و اصلا غذا نمیخوره چون خیلی سیرش میکنه،یکسال و نیمه پیش من ۴۰دادم خریدم تا پنج ماه پیش دیگه کلافه ام کرد انقدر پدیا خورد و تأثیر نداشت،بهش دنت بده،دسر دنت زعفرانی،دنت وانیلی،خیلی بهتره،پیمانه اش هم فک کنم سه تا میریختم تو ۱۵۰سی سی آب،ولی پول دور ریختنه

من دوهفته اس میدم.فرق کرده وزنش.الته اولش حساسیت داد و پسرم گلاب به روتون اسهال شد.یکی دوروز قطع کرد ...

خدا کنه رو پسر منم اثر کنه من فعلا تو شیرکاکائو ریختم تا به طعمش عادت کنه 

آخه رو خودش نوشته سه وعده هر وعده 5پیمانه من میخوام دو وعده بدم هر وعده سه پیمانه نمیدونم کافیه؟

2706