2733
2734
عنوان

ویروس

104 بازدید | 8 پست

مامانا سلام پسرم یه ویروس خیلی سنگین گرفته جالبه تو خونه هم بوده اصلا بیرون نبردمش که بگم از جایی یا کسی گرفته.دو روز تب میکرد تا اینکه دیشب با لرز یه تب خیلی شدید که که با پروفن و شیاف هم زمان با مکافات اومد پایین بردیمش دکتر گفتن ویروسه.منتها میخوابه با اینکه تبش پایینه همش سردشه و لرز داره بدون تب.بهش شیرینی میدم شیره انگور تو قاشق میدم میگم قندشه ویتامین میدم ولی نمیدونم چرا اینجوری میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اگرویروسه باید دوره ش بگذره 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2731
شما چیکار میکنی حالش بهتر میشه؟من از ترسم میبندمش به شیرینیجات.

والا کار خاصی نمیشه کرد منکه خودم از استرسی که میگیرم می افتم به لرز کردن ازبس رو این بچه حساسم یکی دو شب اینجوری میشه بیماریش که افت کرد خوب میشه 

2738