2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه كمپرس سرد بذار نه گرم خيلي اشتباهه اين كار اگر خدايي نكرده واسه يه بچه اتفاقي بيافته خانه بهداشت جواب گو نيست نه گرم نه سرد 

بيشتر از انچه براي موفق بودن تلاش ميكني براي با ارزش بودن تلاش كن

من بعد واکسن بچمو بردم پارک حسابی دوید و بازی کرد فقط روز اول یکم لنگید و تموم 

خیلی تاثیر داره بنظرم

اصلا هم کمپرس نذاشتم فقط تا سه روز تب داشت استامینوفن دادمش

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
خدا به دادم برسه

گذر زمان حلش میکنه عزیزم کاش تا باشه از این سختی های واکسن باشه و بچه هامون مریض نشن

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
مرسی گلم خیر ببینی

خواهش مي کنم عزيزم   

همين طور که يکي ديگه از کاربرا گفتن من هم بعد از واکسن 18 ماهگي بچم رو آوردم خونه 

و کلي باهاش توپ بازي کردم خيلي خيلي تاثير خوبي داشت 

با وجود اين که فکر مي کردم واکسن سختي باشه ولي خيلي اذيت نشدم 

کمپرس سرد نزار.منم هرموقع بچم واکسن داشت میگفتن کمپرس سرد بزار.ولی مادرشوهرم میگه نه بچه اذیت میشه .یه دستمال یا حوله گرم کن .داغ نه ها فقط یکم گرم.اروم بمال روی پاش که مایه امپول تو پاش پخش بشه.اینطوری هم زود خوب میشه.هم اذیت نمیکنه.درضمن واکسنی که به دست میزنن اصلا درد نداره