2733
2734
عنوان

عذاب وجدان میگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 270 بازدید | 20 پست
من مامانم تعریف میکرد امتحان نهایی داشته و ماه رمضون تو خرداد بوده اون موقع، زمان مامانای ما خب امتح ...

خاطره جالبی بود ولی من یه تجربه بد دارم پارسال که روزه داشتم یه روزم همزمان با امتحان میانترم و دو تا ارائه ام می شد با برنامه ریزی کاری کردم که به همشون برسم، ولی واسه اون امتحان میانترم استادم خیلیی سریع حرف میزد و بچه ها وویس میگرفتن منم به دلایلی گوشی نداشتم که بگیرم، به دوستم گفتم که میام ازت میگیرم، طوری که طبق برنامه ریزیم برای اینکه وقت و تلف نکرده باشم تو ظل گرما پیاده پاشدم رفتم خونشون میگم پیاده چون تو شهر ما دم ظهری اونم تو ماه رمضون اصلا ماشین پیدا نمیشه رفتم فلشو ازش گرفتم اومدم خونه دیگه هلاک بودم گرفتم خوابیدم، بعد دیدم دوستم هی زنگ میزنه، دوستام هیچکدوم روزه نمیگیرن، خلاصه زنگ زد که نگاه کردی گفتم نه هنوز گفت بعضی فایلا هست گفتم من همشو میخواستم چرا ندادی گفت فرصت نمیکردی هم گوش کنی هم بنویسی، من چون جزوه ام ناقص بود فقط می خواستم گوش کنم گفت باشه پس از جزوه هام عکس میدم، اخر شب دیدم عکس فرستاد و تشکر کردم، بعد افطار رفتم عکسارو نگاه کردم دیدم یه صفحه رو 20 بار فرستاده بود، منم واسه فردا چیزی نداشتم و نمرم خیلیییی کم شد، فقط از دوستم خیلی ناراحت بودم که با اینکه میدونست روزه ام و با پای پیاده و گرما و این همه مشقت اومدم این کار، کار درستی نبود

اگه می‌تونستی ازحدترخص بری بیرون لااقل گناه روزه خوردن عمدی گردنت نباشه

اینا دیگه واقعا روشهای رو مخی هستن..انگار میخواد سرخدا کلاه بذاره😏

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگیر عزیزم ...زندگی خودته و خوده خدا هم گفته در دین اجباری نیس حالا یه سری این حرف خدا رو هم نادیده گرفتن...

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731