2703
2553
عنوان

کی این مشکلو داره

221 بازدید | 12 پست

سالی یه بار میرم جرمگیری دندان هرشب  و هر صبح مسواک میزنم بعضی وقتا با جوش شیرین بعضی شبا اب نمک قرقره میکنم نخ دندون همیشه میکشم ولی باززززهم  اول صبح ها معذرت میخام یه کم دهنم بو میده چیکار کنم درست بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر تو طول روزم بو میده معده ت مشکل داره عزیزم

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2456
والاه مامان من رفت همه دندوناش رو درست کرد  دیگه یدونه خراب هم نداره مشکل معده هم نداره  ...

عزیزم معده اش عصبی میشه اون لحظه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2714
والاه مامان من رفت همه دندوناش رو درست کرد  دیگه یدونه خراب هم نداره مشکل معده هم نداره  ...

من ک همیشه دانش اموزام با شیطنت عصبانیم میکنن استرس عروسیمم هست ینی علتش اینع؟

طبیعیه دهن اول صبح بو میده چون تا صبح بی حرکت بوده و دهن با آب یا غذا تازه نشده و چون مرطوب هم هست در طول شب باکتری ها تکثیر پیدا کردن 

و اینکه ممکنه از معده هم باشه اگه دهان در طول روز بو بده