2726
عنوان

تاپیک جامع گمشده گان

| مشاهده متن کامل بحث + 798 بازدید | 49 پست
😔😔😔❤️❤️❤️دلت شاد عزیزم

ممنون،امیدوارم بتونم شادش کنم ولی مطمئنم هیچوقت نمیشه

چیزی که شکست دیگه شکسته هرکاری کنی جوش نمیخوره

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخش استاتر

دوستان چند روزه دکتر واسه مادرم تخشیص سرطان داده تو رو خدا دعا کنید حمد و صلوات بفرستین دارم دق میکنم حالم خوب نیست دعا کنید اشتباه بوده باشه

فردا دوباره قراره ازمایش بده احتمالا اشتباه باشه

کامنتهارو میخونم ببخشید جواب نمیدم لایک میکنم

میخوام از زبانی که گناه نکردیم دعا بخوام دوستان

تو رو خدا ناراحت نشید تو تاپیکا میام دستم بجایی بند نیست معذرت میخوام از همتون

تاپیک زدم پر بازدیدش کنید خواهش میکنم

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2728
منم ی بار نزدیک بود پسرمو گم کنم هیچ وقت اون لحظه یادم نمیره😭😭😭😭😭😭😭😭😭😢😢

منم پسرم و سپرده بودم به شوهرم سه سالش بود رفته بودیم وان ترکیه 😭😭😭😭منو همسرم  داداشم و زن داداشم 

من و زن داداشم گفتیم ما از این ور پاساژ میریم اونا هم از اون ور رفتن پسرمم باهاش بود کلی هم گفتم مواظبش باشی 

وقتی رسیدیم به هم پسرم نبود  وای سکته کردم مثل دیونه ها گریه میکردم و میدوییدم 😭😭😭الان یادم افتاد دوباره اعصابم خورد شد 

رفتیم طبقه بالا دیدم یه مرده داره بهش آب میده و ازش با مهربونی سوال میترسه اونم فقط نگاش می‌کرد متوجه نبود چی میگه 😊😊😊اینقد تشکر کردیم داداشم ترکی بلده میگفت مرده گفته ده سالم نمیومدید اینجا خودم میگفتم خانوادشو پیدا میکردم ❤️❤️❤️❤️

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

اسم گمشده آوردی این وقت شب داغ دلمو تازه کردی😪😪😪😪 سه هفته س دارم دنبال شناسنامه م میگردم پیداش نمیکنم. اینبار برم ثبت احوال تقاضای المثنی بدم بخدا شوتم میکنن بیرون. 

نمیدونم چرااااا بین تموم وسایلم همیشه باید شناسنامه با کارت ملیم گم بشه😔😔😔😔لامصب ی بار گواهینامه م گم نمیشه

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
اسم گمشده آوردی این وقت شب داغ دلمو تازه کردی😪😪😪😪 سه هفته س دارم دنبال شناسنامه م میگردم پیداش ن ...

اهای شناسنامه ترنم جون کجایییییی 😜😊😊😊💋💋💋

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌
اهای شناسنامه ترنم جون کجایییییی 😜😊😊😊💋💋💋

😀😀😀😀😀 ای جاااانم

چون بار دومه دارم المثنی میگیرم واقعا عصبی شدم با گم شدنش

میشه بجای لایک واسه آرامش روح و قلبم ی صلوات بفرستی؟🙏
2706