2733
2739
عنوان

اینا نشونه زدگی و شروع نفرته

264 بازدید | 32 پست

9ساله ازدواج کردم دوتا بچه دارم شوهرم بد اخلاقو مغروره ولی همیشه دوسش داشتم هیچوقت باهاش قهر نمیکردم وقتی ناراحت میشد دنیام به هم میریخت وقتی میخندید دلم غش میرفت حدود یه ماه پیش تو یه هفته چند بار دعوا کردیم که دیگه زدم به سیم آخر جوابشو دادم کوتا اومد غیر مستقیم معذرت خواهی میکرد اروم آروم باهاش صاف شدم ولی امروز یه بحث کردیم تلفنی حس کردم حالم ازش بهم میخوره مسافرته هر شب بهش چند تا پیام میدادم ولی امروز حتی جواب شب بخیرشم ندادم البته یه ساعت بعد بحث زنگ زد لوس بازی در اورد ولی دلم میخواست گوشی رو روش قط کنم

ببخش استاتر

دوستان چند روزه دکتر واسه مادرم تخشیص سرطان داده تو رو خدا دعا کنید حمد و صلوات بفرستین دارم دق میکنم حالم خوب نیست دعا کنید اشتباه بوده باشه

فردا دوباره قراره ازمایش بده احتمالا اشتباه باشه

کامنتهارو میخونم ببخشید جواب نمیدم لایک میکنم

تو رو خدا ناراحت نشید تو تاپیکا میام دستم بجایی بند نیست معذرت میخوام از همتون

تاپیک زدم پر بازدیدش کنید خواهش میکنم

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخش استاتر دوستان چند روزه دکتر واسه مادرم تخشیص سرطان داده تو رو خدا دعا کنید حمد و صلوا ...

خواهش میکنم تو چند تا از تاپیکا این پستتو دیدم هر دفعه هم صلوات فرستادم

2738
خواهش میکنم تو چند تا از تاپیکا این پستتو دیدم هر دفعه هم صلوات فرستادم

تاپیک زدم دوستانو تک کنید دیگه نمیدونم چطوری بی صدا زجه بزنم بخدا سرم همش گیج میره

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2706