2737
2739

خواهر شوهرم دخترشو انقد سوسول بار آورده ک نگو دو سالشه همه گوش ب فرمان اون😐

میگه ی کاری کنین تا میگیم ن شروع میکنه ب گریه حالا اول کار میبینن ک میخاد گریه کنه میگن فقط گریه نکن باش انجام میدم

اگ گریه کنه چی میشه مگه؟دو بار گریه میکنه میبینه حرف حرفه اون نیس دگ دفه بعد گریه نمیکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااااای اینقدر من بدمممممم میاد از این بچه ها میخام یه جا خلوت گیرشون بیارم اینقدر بزنمشون تا جونشون دراد...

پ ن : یا خدا چقدر خشن شدم یه لحظه😂😂😂

تو هر شرایطی "زندگی" میکنم    
2728

تازگیام گیر داده ب پسر من میگه بدین بغل من من بگردونمش

یا میخام ی بالش بزارم زیر سر بچه گریه میکنه میگه همش مال منه پتوی بچه رو میزارم زیر سرش

یا آب خام میده بدین بهش مادرشوهرمم برا اینکه گریه نکنه میده😡😤

بچه اولش یا تک هست خواهروبرادرنداره دیگ .منم یه بچه ۳ساله دارم امرامراونه فقط هرچی بخادسریع فراهم میکنیم براش .مثل امروز لیوان اب بهش دادم میگه مامان اب پایین نزار تودستم بده 

بنی ادم بنی عادتن ☹
2738

اموزش غلط. چون فکر می کنن اینطوری دارن با کلاس بچه بزرگ می کنن. چون حوصله درست تربیت کردن رو ندارن. مردم انتقاد پذیری نیستیم. و ...

اگر از آسمان باران آزادی می بارید. بعضی بردگان را می دیدم که با خود چتر حمل می کنند. افلاطون

خواهر زاده ی منم محور کل کارها و تصمیمامونه... 3 سالشه اما برامون خیلی مهمه... اما اگه کار اشتباهی بکنه خواهرم باهاش جدی صحبت میکنه و ازش میخواد معذرت‌خواهی کنه... بنظرم اسمش شاید بچه سالاری باشه اما سوسول با آوردن نیست. پیامبر هم گفتن تا 7 سالگی بچه شاهه

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2706