2733
2734
عنوان

علائم بارداری پسر........لطفا بیاید

446 بازدید | 48 پست

دوستان میخاستم بگم اگه جواب سونوگرافی من درست باشه،

همه چیزایی که راجب به علائم دختر و پسر میگن الکیه و اومد نیومد داره...

برا بعضیا یه جوره

برای بعضی دیگه یه جور دیگه...

من ویار ترشیییی داشتم بشددددت

از شیرینی بدم میومد

ویار داشتم بشدت

دستام همیشه سرد بود

عاشق قرمه سبزی

از مرغ متنفررر

و ضربان قلب ۱۶۳

همه میگفتن دختره😂😂😂

اما سونو گفت احتمال زیاد پسر

پس همه اینا الکیه

بارداری با بارداری فرق داره

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

بله من بارداری پسر و دختر داشتم همش الکیه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه کردی پسر شد 

من هفته دیگه میخوام اقدام کنم 

الان پریودم و مشکوک به اندومتریوزم 

میخوام حتما باردار بشم به امید خدا

دلم ازاين روزشمارهاي تولدنوزادميخواد♥️اينستاگرام madaranehaye.eli
چه کردی پسر شد  من هفته دیگه میخوام اقدام کنم  الان پریودم و مشکوک به اندومتریوزم  ...

من کاری نکردم 

خدا خواست

و فقط سالم بودنشو از همون اول از خدا خواستم و میخام

حتی اکه سونو اشتباه کرده باشه

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2738
خب اینا علائم پسر بود بخصوص ترشی و ضربان قلبش و...  

اما همه میگفتن ضربان زیر ۱۴۰ پسره و ویار ترشی مربوط به دختره

تو همین نی نی سایت هم کلی تاپیک در همین مورد هست

من کاری نکردم  خدا خواست و فقط سالم بودنشو از همون اول از خدا خواستم و میخام حتی اکه سونو اش ...

بتات چند بود؟معمولا میگن بتا دیر بره بالا پسره؟

و بلاخره من هم مامان شدم توروخدا برای سلامتی نی نیم دعا کنین😍😍😍
همه علاﺋم ک داشتی برا پسر بود. تواينترنت سرچ کن 

اتفاقا تو اینترنت همه اینارو نوشته دختره😂

تو همین نی نی سایت هم همه میگن دختره این علائم

2706