2733
2734

سلام دوستان شنیدم مرز ها باز شده ویونان پذیرش مهاجر داره این واقعیه درمورد اروپا هم ؟؟ با این اوضاع اقتصادی درآمدهای خیلی پایین چندمدته دارم فکر میکنم مهاجرت کنم میخام وسایل خونمو بفروشم زندگی خیلی سخته اما قطعی نشده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اره بازه منتظرتونن فقط لطفا رفتید دیگه به اه وناله برنگردید ایران

این چندروزه انقدر ناله شنیدیم خسته شدیم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
نه عزیزم  تازه یونان خودش  ورشکسته و بدهکاره معلوم نیست اصلا تو اتحادیه اروپا بمونه ...

شاید بخاطر همینه که مهاجر پذیره آخه بهشون حقوق میدن تعدادی از دوستام رفتن خونواده هایی که سرپرستشون شدن دولت بهشون حقوق خیلی خوبی میده اونا سوئد وآلمان رفتن البته سازمان حقوقشونو میده

مگه کی نالیده  هر کی رفته گفته وارد بهشت شدم که

خیلیا همینجا گفتن 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

یکی از دوستای داداشم به استرالیا مهاجرت کرده بود  هرسری میاد اینجا تفریحای چند ملیونی میکنه اینسری واسه خونوادش180میلیون پول آورده تازه همیشه واسشون پول میفرسته چند مدت پیشم یکی از آشناهای دورمونم اومد فقط 30ملیون تو تهران مشهد خرج کرد

شاید بخاطر همینه که مهاجر پذیره آخه بهشون حقوق میدن تعدادی از دوستام رفتن خونواده هایی که سرپرستشون ...

مهاجرت با پناهندگی فرق داره 

بعدش هم هزینه پناهنده برای کشور میزبان زیاده بنابراین کشوری مثل یونان الان فقط مهاجرت با سرمایه قبول میکنه 

در مورد آلمان و سوئد هم اگر بصورت پناهنده میخواین برین باید خیلی دلیل قوی داشته باشید وگرنه رد میشه 

بد بودن شرایط اقتصادی تو کشور خودت دلیل برای پناهندگی نمیشه

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
فک نمیکنم  اگه بالای دو میلیارد داری برو

اگه دو میلیارد داشتم که نمیرفتم همینجا پادشاهی میکردم همینجا سرمایه گذاری میکردم پول ندارم کارم ندارم خودم دیپلمم شوهرم کارگر ساختمانی اما بیکار حدااقل اونجا کارگراشونو تحویل میگیرن بیکار نمیشن

2706