1464
1411
عنوان

بهترین سونوگرافی:دکتر صدری

66572 بازدید | 74 پست
دوستان سلام
می خواستم بگم یکی از بهترین سونوگرافی های تهران دکتر صدریه اول خ فرجام
ریسک سندرم داون نی نی من یک به 8 بود قبل از اینکه جواب آمنیوسنتز بیاد رفتم پیشش سونوی اختلالات کروموزومی کرد (30هزار هزینه ش بود) گفت نی نی سالمه
امروز جواب امنیو اومد و گفتن دخملم سالمه
سلام
منم در طی بارداریم
فقط پیش دکتر صدری رفتم خیلی کارش عالیه و ایشون تشخیص دادن که زایمانم زودرسه و اب یکی از کیسه هام زیاد تر از حد معموله
سونو ان تی هم انجام دادم پیششون
دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور میترسم.

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

جالبه به من خیلی نزدیکه اما من نمی شناختمشون و همش جاهای دور رفتم سونوگرافی
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
1436
خانومای من میدونین متخصصین زنان حق ندارن واسه سونو از شما پول بگیرن
اگه خواستین میتونین با 1490 تماس بگیرین اسم دکتر زنانو که واسه سونو ازتون پول گرفته بگین تا پیگیری کنن و پولتونو برگردونن
اینطوری شاید درس بگیرن و دیگه از مریضاشونو واسه سونو پول نگیرن آخه اینکار اونا نیس
اگه اینو بگن دروغ میگن
این تخصص واسه رادیولوژیست هاست که 4 سال تخصص این رشته رو خونده
من نرگس و نیلو و خییییییییییلی از جاهای دیگه رو امتحان کردم.اما سونوگرافی دکتر صدری یه چیز دیگست! کامل و واضح! نه اینکه بقیه سونوگرافی ها خوب نیستن اما اگه فقط یک بار سونوگرافی دکتر صدری رو امتحان کنید دیگه مثل من بقیه جاها رو قبول ندارید.واضح و دقیق و تشخیصش درسته درست!
و خداوند بر من منت نهاد و من مادر شدم...
1444
منم سونوگرافی صدری رو خیلی خیلی تایید میکنم آقای دکتر صدری تو سونو آنومالی من با یه نگاه به قلب جنین گفت حس پزشکی خوبی نسبت بهش ندارم. حتما برو اکو و غیرمستقیم گفت سقطش کن رفتم اکو قلب جنین و گفتن مشکلاتش پیچیده ست و باید سقط کنی

منم از اول بارداریم پیش صدری رفتم. کل خانواده شوهرمم همیشه پیش اون میرن توی کارش خیلی وارده و تشخیصش درسته دستگاه هاشم کاملا جدید و به روزه
من توی دلم یه نی نی دارم خدا خودش مراقبشه
دوست جونا دکتر تاریخ تخمک گذاری رو هم تخمین میزنه؟

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰
1474
سونوگرافی خانم مهتاب قربانی یا همون نیلوی معروف هم خیلی دقیقه برای من 12 هفتگی تشخیص جنسیت داد واسه زن داداشمم 12 هفتگی تشخیص داد روز زایمانش هم که گفت دقیقا همون بود فقط خیلی شلوغه همراهم راه نمیده
دوستان آزمایش غربالگری سه ماهه اول که سونو و آزمایش خون داره باید همون جایی که آزمایش خون می دیم همونجا هم سونو بشیم؟ یا میشه آزمایش رو داد بعد جایی که مدنظر خودمون هست بریم برای سونو
1450