1464
1459

ای ام با فرهنگ

لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ » (زمر 53)                   خدایا گفتی ناامید نباش !                                               من روی حرفت حساب کردم ....                                     میدانم روی قولت هستی  ❤

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473
1447
اگه از تیتر دیگه ای جز این استفاده میکردم کسی برای خوندن نمیومد

یاد یکی از دوستام افتادم هرچی تاپیک میزد کسی نمیومد سوالش راحع به پریودی بود

بعدش تاپیک زد با عنوان به شوهرم خیانت کردم😂😂😂

ولی سوال پریودیشو پرسید توش جوابشو گرفت

Mahtab = My Sister

امام علی(علیه السلام) در بخشی از خطبه29 نهج البلاغه به یک اصل بسیار مهم در زندگى انسان ها اشاره کرده، مى فرماید: «افراد ضعیف و ناتوان، هرگز نمى توانند ستم را از خود دور کنند و حق جز با تلاش و کوشش به دست نمى آید» (لاَیَمْنَعُ الضَّیْمَ الذَّلِیلُ! وَ لاَیُدْرَکُ الْحَقُّ إِلاّ بِالْجِدِّ).

اگر خانواده‌ی همسر یا خودمون، غریبه و آشنا حقمونو خوردن باید  جنگید و ازشون گرفت 

انسان‌هایی که اجاره میدن دیگران به هر نحوی حقشون رو بخورن بسیار ضعیفن

ضمن اینکه منظور من از جنگ فحاشی و کتک کادی نیست

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄
یاد یکی از دوستام افتادم هرچی تاپیک میزد کسی نمیومد سوالش راحع به پریودی بود بعدش تاپیک زد با عنوان ...

دقیقا همین مشکل برام پیش اومده😁

درکش میکنم

متاسفانه سلیقه کاربرا خیانت و خشونته

اگه بنویسی شوهرم بازم منو زد

مطمعن باش تو پنج دقیقه میشه پربازدید ترین تاپیک😂😂😂

1476
امام علی(علیه السلام) در بخشی از خطبه29 نهج البلاغه به یک اصل بسیار مهم در زندگى انسان ها اشاره کرده ...

برای حق باید جنگید!!

این خاله زنک بازیه که باید کنارش گذاشت

برین تاپیکای اخیر نی نی سایتو بخونین

همشون محتواشون همینه😁

برای حق باید جنگید!! این خاله زنک بازیه که باید کنارش گذاشت برین تاپیکای اخیر نی نی سایتو بخونین ...

افرین 

میدونی منظورم چیه؟!

اینکه جاریم از رو لباس من لباس خریده 

خواهرشوهرم تو مهمونی بی محلی میکنه و...   اینا دقیقا خاله زنک بازیه 

ولی یکی میگه مادر همسرم همسرمو علیه من تحریک میکنه   این واقعا مشکلِ نه خاله زنک بازی اینجا باید برای بدست اوردن حق جنگید 

امیدوارم منظورمو رسونده باشم

لنتیایه‌جوری قیافه گرفتن، انگارواسه سیاکارمیکنن😂کامنت مادرشوهریت‌رو بزار بابا چریک...😂 آهان! آدم فروشی شغل نیست متوهم جان، بی‌صفتیه خب؟!😉😄

رشتتون چیه؟

بسيار منی کـرد و ز تقدير نترسیدبنگر که ازين چرخ جفا پيشه چه برخاست ، دوست دخترم قد۱۷۵ ،دانشجوی پزشکی چشم رنگی کله پاچه هم بلد بپزه(فکرکنم دوسش داشته باشم)، بیشتر باهم تاپیک میزنیم، چندشمون میشه از متاهلهای آویزون ک نوشتیم نیان اما تا شارژشون تموم نشده ول کن تاپیک نیستن، میدونیم میدونین چی میگیم!!! 
1457