2726
عنوان

بچه ها به نظرتون بد بود؟

132 بازدید | 21 پست

عاقا جدیدا دارم یه سری نیم تنه میبافم که پیج یا کانالی چیزی بزنم. دیشب خونه عزیزم بودیم. زن دایم 6 سال ازم بزرگتره. بعد عکس نیم تنه ها رو نشونش میدادم گفت واااای چه خوشگله و کلی تعریف خودشم گفت پیج بزن. گفتم این آخری که امروز تموم شد الان تنه... یه کمی لختی هم هستن کلا.... شوخی میکردیم که مثلا بیا جلو آقایون و کلا تو هال بگو بچه ها می خوام یه چیزی نشونتون بدم به شوخی مثلا جمله جیجیجیجینک هم بگو... خندیدیم

خلاصه رفتیم تو اتاق و ما خانوما و خاله هام بودیم. اومدم گفتم بچه ها یه چیزی نشونتون میدم و زن داییم گفت که اول اون جمله منظورش جیجی جیجینگ بود. نشون دادم و مامانم صبح کلی دعوا که چرا اینکارو انجام دادی و کار لوس و مسخره ای بود و سبک بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه بابا مامانا تو 50 سال پیش موندن بعضیاشون

با توجه به کامنت دومم....گفتش که مثلا زن داییت باشه نشون میده؟؟؟ پس چرا تو نشون دادی و ال و بل

تازه تو ذهن من بود اینا با یه شلوار جین تو مهمونیای خانومانه میشه پوشید یا تو باشگاه.. عکس هم بخواید نشون میدم

با توجه به کامنت دومم....گفتش که مثلا زن داییت باشه نشون میده؟؟؟ پس چرا تو نشون دادی و ال و بل تازه ...

خب باشه هر کس بنا ب سن خودش تعریف میکنه

ب نظرم تو خیلی شاد و بانمک رفتی چیزی ک درست کردی رو تعریف کردی

اصن نگران.نباش

عکس بده حالا ببینیم

2706