2726
عنوان

بچه ها بیاین روحتون شاد شه

198 بازدید | 7 پست

ببنید این چی میگه بنده خدا   یعنی ترکیدم از خنده. 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2739448/خانومااااا-سریع-بیاین-ببینین-چقدددددر-مدیرای-این-سایت-عقده-ای-ین-عوضیا?page=1

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

خانمهای مهربون دل پاک خوش قلب لطفا لطفا لطفا برای من دعا کنید هرچه زودتر خونه باب دلمو تو محله دلخواه ام بخرم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

💐من💐دختر💐بارونم  💐 من💐همان💐هوای 💐بارونی  💐 ام💐من💐همان💐بوی💐نم💐بارونم💐

آره قبل خوندم،،،،بنده خدا خوب شد نی نی یارا با جنبن😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره قبل خوندم،،،،بنده خدا خوب شد نی نی یارا با جنبن😁

والا. خدا روحشو شاد کنه دلمو شاد کرد.   

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
وااااای دمش گرم خندیدم    

منکه پوکیدم از خنده

وای چقد خندیدم دیشب دیدم تاپیکشو ولی وارد نشدم گفتم قاطی دعوانشم😂😂😂😂😂😂

خودمم خیلی خندیدم . ولی این میشه یه تجربه که نظرات افراد مجازی رو خیلی نباید روشون حساب باز کرد. چون معلوم نیست اطلاعاتشون در چه سطحی باشه