2737
2734

با کلی نیش و کنایه بهم گفت آدم دولنگه طلا رو نمیکنه یه لنگه! به خودم میفروختی!!

حالا یه پلاک خیلی کوچولو بود که کلیی روش گذاشتم یه پلاک بزرگتر خریدم! بعدم گفتم نگه داشتم برا نوه‌ت (دخترم). واقعا چرا که وقتی کادو میخرن، بعدشم دخالت میکنن؟

مامان خودتم بود یادگاریشو تعویض میکردی؟؟؟ راستش منم فکر میکنم کارت خوب نبوده

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم مادرشوهرم یه انگشتر خیلی زشت بهم کادو دادن خودشم گف برو عوض کن حتی کاغذ خریدشو داد بهم،ولی گفتم نه یادگاریه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
2738

اره مگه چیه؟؟ خواهرشوهرم هزار بار طلاییو که مادرشوهرش برا دخترش میخرید عوض میکرد، کار دختر خودش اشتباه بود هیچی نمیگفت! حالا من چون این کارو کردم بد شد؟؟

راستش منم ناراحت میشم ولی عمرا به رو نمیارم ، احتمال زیاد کلی با ذوق و شوق و سلیقه رفته خریده و دیده شما این کارو کردی ناراحت شده ، اگه کوچیک و ناچیز بود خب نگه میداشتیش یادگاری 🙈🙈🙈

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
دلسوزانه گفته منم مادر بزرگم میگه ن هیچوقت طلارو بفروش ن عوض کن ضرره سعی کن یکی دیگه بخری بنده خدا ه ...

اصلا تیکه گرونی نداده بود بهم. همشم کلاسشو میذاشت. انقدر کوچیک بود که روم نمیشد جایی بندازمش

2706