2737
2734

بحث بچه پیش اومده بود گفت وقتی بچه بودی و خواهرت تازه به دنیا اومده بود ( من دو ساله بودم) با بالش میخواستی خفش کنی و بهش حسودی میکردی

چند بار اینو به روم اورده و من اصلا اینو یادم نمیاد

خییلی دلم شکست😭اگه جای من بودین و اینو میشنیدین چه حالی بهتون دست میداد؟ من گفتم اصلا یادم نمیاد خب بچه بودم شما باید عقلتون میرسید اونو از من دور میکردین. گفت نه قشنگ میخواستی بکشیش

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بنده خدا یه خاطره گفته 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

كار مامانت درست نبوده 😟

بچه دو ساله چى ميفهمه، ببخشيد لابد همون موقع هم ناخواسته به اون توجه ميكرده و شما هم تو عالم بچگى حسادت كردى شايد هم بازى ميكردى ولى مطمئناً بچه دو ساله نميفهمه كه ميتونه با بالشت كسى رو بكشه اصلا نميفهمه مرگ يعنى چى؟!!!

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2728

حالا مگه کشتیش که هی میگن؟؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738

بگو؛

من آدم خطرناکیم، مواظب خودتون باشید، بایستی هر چی بگم، گوش فرا بدین.

بله! اینجوریاست.

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران

ازاین اتفاقا واسه خواهرمنم افتاده،شما خیلی جدی گرفتی!تازه باید بخندی و بگی تقصیرشما بوده ک بلافاصله بعد از من بچه آوردین!!! ول کن بابا...

گفته ‏"یَداللَهِ فَوقَ أَیْدِیهِم"دهیعنی بنده‌ی من ‏نگران فردایت نباش‏از اَفعال آدم‌ها دلگیرنشو‏کاری ازآنها‏برنمی‌آید،دستت را به من بده،‏تا من نخواهم برگی از درخت نمی‌افتد  

این که خوبه دختردایی من خواهر کوچیکشو میخاست با برق بکشه دوشاخ سیم رو اورده بود بزنه بهش خدارحم کرد برقا رفتن😂😂😂😂😂

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄

آره دختر خاله منم ازم دوسال بزرگتره بهم گفت تو سه چهار سالمون بوده همش منو میزدی چون بهم حسادت میکردی من خونه خودمون با خانوادم بودم تورو مادر بزرگ نگه میداشت . هربار میگه به شوخی خیلی خیلی خیلی ناراحت میشم

بچه دو ساله چى ميفهمه، ببخشيد لابد همون موقع هم ناخواسته به اون توجه ميكرده و شما هم تو عالم بچگى حسادت كردى شايد هم بازى ميكردى ولى مطمئناً بچه دو ساله نميفهمه كه ميتونه با بالشت كسى رو بكشه اصلا نميفهمه مرگ يعنى چى؟!!!

***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2706