2733
2734

کدومش رو استفاده می کنید و راضی هستین؟ هم فضاش هم قیمتاش هم تنوع؟ 

تعداد رای : 10
نظرسنجی
فیدیبو
6
60%
طاقچه
3
30%
کتابراه
1
10%
سایر
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فیدیبو خوبه اما در کل در حد داستان کوتا بیشتر نتونستم کتاب الکترونیک بخونم حال نمیده😕

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2731

فذیبو چون اسپانسرش دیجی کلا هست معروف تره اما طاقچه قیمتهاش بهتره! 

رایگان هاش هم بیشترا! 

کتابخانه ی همگانی داره ک ماهی ده تومن میدی هرچی هر تعداد دوست داری دان میکنی میخونی اگر یک ماهت تموم بشه قفل میشه دوباره ده بریزی نا یک ماه بعد هست! یعنی ارشیوتو نگه میداذه! 

پشتیبانیش بهتره! 

من توی فیدیبو طاقچه و کتابراه هستم! طاقچه رو میپسندم

تازه کتابخانه همگانیتو تمدید کنی ده درصد تخفیف هم میده! 

همه ی کتابهای روز رو داره! حتی اونایی ک تازه اومدن توی بازار رو همزمان الکترونیکشو میذاره! 

اعضای باحالی داره! 😁 کل کل به راهه اونجا😃

2738
منم دوست ندارم اما انفد کتاب گرون شده که نمی شه هر چی دلم می خواد رو بخرم

برو تو سایت سی بوک عضو شو هم اینکه همیشه کتاباش تخفیف داره هم برا کاربراش کد تخفیف میفرسته هرازگاهی.

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.
2706