2737
2734
عنوان

بچه ها احساس میکنم دوسش دارم😍☺

438 بازدید | 43 پست

سلام من همونم که گفتم پسرم نزدیک نه ماهشه و دوباره حامله ام و تو فکر انداختنشم دیگه پشیمون شدم احساس میکنم خیلی دوسش دارم . فقط تنها نگرانیم وابستگیم به پسرمه و میگم پسرم و چجوری دوروز نبینم و بعد زایمانم چجوری جدا بخابونمش الهی بمیرم براش هنوز خیلی کوچیکه

توروخدا برام دعا کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نه ماهم بود كه مامانم خواهرمو باردار شد الان يك سال و هشت ماه باهم فاصله سنى داريم، خيلى براى مادر سخته ولى وقتى بزرگ بشن همدم هم ميشن خوب كردى نگهش داشتى انشاءالله سلامت به دنيا مياد و هردوشون باعث افتخارت ميشن❤️❤️❤️

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 
2731

سلام من پسرم شش ماهش بود باردارشدم بچه دومم پسر بود بنظرم درسته زحمتت زیاد میشه اما اگه مخصوصا همجنس بشن خیلی خوبه باهم بزرگ میشن عین دوستن باهم حتی نیاز ندارن بیرون خونه دنبال دوست باشن من که خیلی راضیم وچقدرم بهم وابسته میشن البته الان بچه های من دانشجوهستن ناشکر نباش چون عالیه عالی

2738
سلام من پسرم شش ماهش بود باردارشدم بچه دومم پسر بود بنظرم درسته زحمتت زیاد میشه اما اگه مخصوصا همجنس ...

منم همین طور بودم .الان واقعا راحتم.تفریحمون و درساشون و خلاصه هر موضوعی که بهشون مریوطه از یک جنس و نوع هست.من دختر و پسر دارم ولی خدارو شکر باهم جورن و مهربونن.من حداقل راجع به بچه هاام متوجه شدم که راز یک پرورش صحیح محبت کردن بی حد هست و پتد و اندرز ندادن.فقط مراقبت باید کرد و اجازه داد که مسیر رشد و تکامل بچه طی بشه.مراقبت نه دخالت

2706