2737
2734

بعدا پشیمون میشم کاش بهتر برخورد میکردم

کسی هست که قبلا مثل من  بوده باشه خودشو اصلاح کرده باشه!!!!

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه اول جوانی هستید اشکال نداره درست میشید

اره ولی اگه از کوره در نرم آرومترم حالم خیلی بهتره خیلی تلاش میکنم اما موقعی ب خودم میام ک کار از کار گذشته مخصوصا بلند حرف زدن طرف مقابل بهمم میریزه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728

منم امشب از کوره در رفتم . تقصیر دخترمه ب حرفمون گوش نمیده ولی بچس نمیفهمه . با شوهرم رفتیم خرید کلی براش خرید کرد ولی تو بازار چند بار دعواش کرد چند روزه زیاد دعواش مبکنه .هی تحمل کردم هیچی نگفتم . یهو از کوره در رفتم دعوا راه انداختم اینقد تو ماشین بلند حرف زدم خودم ژلوفن خوردم . 

اره منم همینطور بودم ازدواج کردم خیلی کمتر شد ولی گاهی وقتا بازم زود جوش میارم به ساعت نکشیده پشیمو ...

البته این رفتار خودمو بیشتر اذیت میکنه😐😐 تا دیگرانو ..

بقیه دیگه منو با این اخلاقم شناختن😂😂

2738
مهمترین اینه که موقع عصبانیت بتونی خودتو کنترل کنی بجای بروزش

خیلی سخته اون لحظه اول کار خراب میشه 

اره ولی اگه از کوره در نرم آرومترم حالم خیلی بهتره خیلی تلاش میکنم اما موقعی ب خودم میام ک کار از کا ...

منم اینطوری بودم الان خیلی آروم شدم. سعی کن خشمتو ببینی . خشم گین شدن با خشم خودت رو دیدن تفاوت داره. تمرین کنی کم کم عادتت میشه

اره منم همینطور بودم ازدواج کردم خیلی کمتر شد ولی گاهی وقتا بازم زود جوش میارم به ساعت نکشیده پشیمو ...

چ خوب

ولی چه حس بدی لحظه ی پشیمونی دلم پر از غصه میشه

خیلی سخته اون لحظه اول کار خراب میشه 

خب میتونین خیلی کارا انجام بدین که عصبانیت تون اون لحظه از بین بره

انسان خوبی باش                      اما برای اثباتش به دیگران وقتت رو تلف نکن 💛
منم اینطوری بودم الان خیلی آروم شدم. سعی کن خشمتو ببینی . خشم گین شدن با خشم خودت رو دیدن تفاوت داره ...

یعنی چی خشم خودمو ببینم

خب میتونین خیلی کارا انجام بدین که عصبانیت تون اون لحظه از بین بره

چیکار پیشنهاد بدین ممنون میشم

مثلا اب بخورم یا موقعیتمو عوض کنم یا اونجارو ترک کنم چند باری موفق شدم اینکارو انجام بدم اما دلم میخواد همیشه اینطور باشم

2706