2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام نغمه جون امروز رفتم سنو سن حاملكي حدود٥ هفته وساك حاملگي ٥ ميليمتر بود !!! چطوره بنظرتون🙄 ...

آخی عزیزمممم الهی که سلامت بدنیا بیاد، یک هفته دیگه قلبش مشخص میشه

خدایـــا شکـــرت
هرچی دکترت میگه انجام بده عزیزم، الکی هم به خودت استرس نده

نغمه جون سلام منم شوهرم اصلا اسپرم نداشت ولی با انید خدا میکرو کردیم که 4تا جنین داشتم 3 تاش تو دستگاه از بین رفت و یکی واسم مونده خدا کمکم کنه ان شاءالله گوش شیطون کر دارم دارو میخورم اون یکیو انتقال بدم خواهش میکنم از فرشته کوچولوت بخواه واسه منم دعا کنه که امیدمون نا امید نشه حتما اسم من تو دعاهات بیار عزیزم اسمم مهسا ❤❤❤  ان شاءالله که خدا من بنده گناهکار ببخشه و لایق مادر شدن بدونه با دعای شما

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
نغمه جون سلام منم شوهرم اصلا اسپرم نداشت ولی با انید خدا میکرو کردیم که 4تا جنین داشتم 3 تاش تو دستگ ...

سلام عزیز دلم، خدا خیلی مهربونه، ان شاالله که شما هم خیلییی زود مادر میشین، من همیشه برای عزیزانی که مشکل دارن برای مادرشدن دعا میکنم، حتما برای شما هم دعا میکنم، الهی که جنین شما میگیره و میاد تو بقلتون 🙏🙏🙏

خدایـــا شکـــرت
2706