2726
مگه عمل فیبروم هم انجام میده؟ همون که دکتر نازایی هست؟

محمدرضا برنجیان. نمی دونم یکی گفت فیبروم براش عمل کرده راضی بود. شما جراح برای فیبروم می شناسید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محمدرضا برنجیان. نمی دونم یکی گفت فیبروم براش عمل کرده راضی بود. شما جراح برای فیبروم می شناسید؟

من تو این سایت تعریف اصف جاه رو خیلی شنیدم که همه از کل ایران میرن پیشش عمل میکنن 

دکتر دیگه هم که میشناسم تو لاپراسکوپی تبحر داره دکتر زهرا عسگری هست استاد علوم پزشکی تهران

جفتشون اندومتریوز و فیبروم رو خوب عمل میکنن.

من الان منتظر جواب ازمایشم هستم بعد برم پیش جفتشون ببینم چی میشه

2728
من تو این سایت تعریف اصف جاه رو خیلی شنیدم که همه از کل ایران میرن پیشش عمل میکنن  دکتر دیگه ه ...

آصف جاه شنیدم تماس گرفتم گفته مرداد تازه نوبت ویزیت میده. منم 42 سالمه هنوز بچه ندارم باید زودتر تعیین تکلیف کنم. شما هم فیبروم دارید؟

آصف جاه شنیدم تماس گرفتم گفته مرداد تازه نوبت ویزیت میده. منم 42 سالمه هنوز بچه ندارم باید زودتر تعی ...

نه من اول مشکوک به اندومتریوز بودم اخرین بار که رفتم دکتر سونومو دید مشکوک شد که توده هست فعلا ازمایش داده 

به اصف جاه هم زنگ زدم گفت شهریور

حالا جواب ازمایشم بیاد ببینم چیه 

اگه عملش کار اصف جاه باشه از طریق اشنا و معرف سعی میکنم از مطبش وقت بگیرم حتما برم.

AMH  ات که خوبه

من کسایی رو اینجا دیدم که با فیبرومای ده سانتی باردار شدن و مشکلی هم پیش نیومده

دکتر بهت نگفته اول اقدام کن بعد اگه باردار نشدی بیای برای عمل فیبروم؟

اصف جاه که عالیه 

من عملای عسگری هم دیدم مریضاش راضی بودن

دکتر برنجیان هم تو این چند سال فقط تشخیصای نازایی شو خیلی شنیده بودم

چون عمل فیبروم با لاپراسکوپی هست و فکر نکنم دکتر برنجیان تخصص لاپراسکوپی رو داشته باشه 

من خیلی تحقیق کردم و انجمنشونو پیدا کردم فقط همین دکتر عسگری بود دکتر مهدیزاده و شهلا چایچیان و اصف جاه و دکتر شروین و البرزی و امنه سادات حقگو بودن

که خود دکتر حقگو میگه دکتر عسگری و اشرف معینی و دکتر مهدیزاده استادای منن.

AMH  ات که خوبه من کسایی رو اینجا دیدم که با فیبرومای ده سانتی باردار شدن و مشکلی هم پیش نیومد ...

مرسی عزیزم از راهنماییتون. هر دکتری رفتم گفت اول جراحی کن. به خاطر سنم میگن ریسکه ممکنه صبر کنی دیر بشه. ولی یه دکتر رفتم بهم امپول و دارو داده این ماه استفاده کنم اگر نشدم برم جراحی . میگن بالای 7 سانت معمولا ناباروری میاره .دکتر اقا حسینی هم گفت اول عمل کن. با چه فیبروم هایی باردار شدند دقیقا گیجم چکار کنم. دکتر عسگری و معینی میشه رود وقت گرفت؟

مرسی عزیزم از راهنماییتون. هر دکتری رفتم گفت اول جراحی کن. به خاطر سنم میگن ریسکه ممکنه صبر کنی دیر ...

دکتر اقا حسینی که عالیه

دکتر ال یاسین هم خیلی دوسش دارم خیلی خیلی مهربون و دلسوزه

دکتر معینی رو نرفتم پیشش تخصص اصلیش هم نازایی هست و عملای فیبروم رو تا جایی که میدونم انجام نمیده بیشتر ای وی اف و زایمان انجام میده

حالا بازم باید از منشیش بپرسی که انجام میده یا نه

ولی دکتر عسگری تخصصش لاپراسکوپی هست مطبش زود وقت میده روزای یک شنبه و سه شنبه میشینه مطب این هفته زنگ بزنی هفته بعد وقت میده

حتما دکترا بهتر میدونن که میگن عمل چون محل قرار گرفتن فیبروم هم خیلی مهمه برای دکترا که خوب ما سر در نمیاریم

سلام دوستان من کلی تعریف دکتر برنجیان رو تو سایتا خوندم تا دیروز رفتم پیششون و ایشون بهم گفتن یائسه شدی چون 40 سالمه در حال که من پریودم یک روز عقب جلو نیفتاده و تو پریودی بودم خنده داره حرفشون من قضاوتشون نمیکنم ولی با پریودی منظم و نرمال حرفشون مضحک بود....بهم گفتن دیگه آندومتریوز نمیگیری چون یائسه شدی در حالی که من پیش بهترین دکتر آندومتریوز ایران دکتر رویاپادمهر جراحی کردم و علم پزشکی میگه تا زمانی که پریود بشی احتمال بازگشت آندومتریوز هست و این حرف دکتر برنجیان هم کاملا غلط بود ایشون شاید دکتر خوبی برای مسائل و مشکلات معمولی باشند ولی برای درمان موارد سخت حاذق نیستند وقت پیش برنجیان نزارید البته این نظر شخصی منه...