2737
2734

بچه ها کلا جلوش شرمنده ام. هزاران بار تو موارد مختلف توبه کردم و توبه شکستم

گناهکارم و اهل نماز و روزه هم نیستم😔😔

والا روم نمیشه باهاش حرف بزنم. انگار قهرم باهاش

حتی نتونستم یه استغفرالله ساده و از ته دل بگم. انگار دیگه بی تفاوت شدم و پشیمون هم نمیشم...

برام دعا کنین خدا منو ببخشه و منو ول نکنه به حال خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خدا مهربونتر از تصورات ماست برو سمتش 💚 

یاعلی

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2728

اتفاقا حالت خریدار داره شک نکن. دو رکعت همینجوری بخون کلی ارامش میگیری 

خدا بسیار توبه پذیر و مهربانه

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

باهاش مثل یه دوسته صمیمی حرف بزن خدا اینقدر مهربون و بخشنده س فقط خوبی ما رو میخواد هیچکس اندازه ی خدا ما رو دوست نداره

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  

همین که دوست داری ادم خوبی بشی یعنی هنوز خدا دوستت داره و نماز و روزه و عبادت ملاک ایمان نیستش...خداوند ارحم الراحمینه و میبخشه اما همینقدرکه سعی کنی کمتر گناه کنی کافیه خداکمکت میکنه.

الهی تو برام پناهی..تو بساز.
2738

ما بنده اش هستیم ، نزدیکتر از مادر به ماست، وقتی بچه خطا کنه مادر چیکار میکنه   اول دعوا بعد بخشش

من خدا را همه جای زندگی ام احساس کردم، چه وقتی باحجاب و نماز خون بودم ،چه نبودم 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

در جوشن کبیر یک عبارتی هست که می گوییم:

" یا کٓریمٓ الصَّفْح " 

معناش خیلی جالبه :

یه وقتی یک کسی تو رو می بخشه ، اما یادش نمیره که فلان خطا رو کردی و همیشه یه جوری نگات می کنه که تو می فهمی هنوز یادش نرفته ، یه جورایی انگار که سابقه بدت رو مدام به یادت میاره.

ولی یه وقتی ، یه کسی تو رو می بخشه و یه طوری فراموش می کنه ، انگار نه انگار که تو خطایی رو مرتکب شدی!

اصلا هم به روت نمیاره،

به این نوع بخشش میگن "صَفح"

و خدای ما اینگونه است ،

از صمیم قلب می گویم

یا کٓریمٓ الصَّفْح

به کوچکی گناه نگاه نکن بنگرچه کسی را نافرمانی میکنی...

عزیزم مثل من یه دفتر بردار ،همه چیز را داخلش بنویس، حرفهایی که نمیتونی به کسی بگی بنویس و بنداز داخل آب 

من خیلی با خدا راحتم 

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺

حضرت داوود در موسم حج كنار صخره اي دور از هياهوي مردم رفت و مشغول مناجات شد 

وقتي خدار را ميخواند در پاسخ يك لبيك ميشنيد

ولي وقتي خداي را با نام خداي گناهكاران توبه كننده خواند سه بار پاسخ  لبيك شنيد 

ناراحت و نا اميد فرمود خداي ؛پيامبرت داوود را يك بار لبيك گفتي 

اما گناهكاران را سه بار 

خداوند پاسخ دادند چون كساني كه به سوي من بازگشت نمودند جز من پناهي ندارند 

به نقل از قصص الانبيا جزايري 

2706