2737
2739
عنوان

دکتر هست کمکم کمه؟ تو رو خدا😭

107 بازدید | 18 پست

پدرم رفته دکتر برای ریزش مو یه نسخه ای بهش داده بعد داروخانه اشتباها قرص نورم اسکین داده، پدرمم مصرف کرده روزی دوتا، صورتش تیره شده، لک آورده، لبهاش ورم کرده و کبود شده، ممکنه آسیب جدی به کبدش خورده باشه؟

دکترش گفته باید آزمایش کبد بده

خیلی میترسیم تو رو خدا اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین، حق ویزیت هم میتونم کارت به کارت کنم

من فقط بابامو دارم خیلی میترسم 😭

عزیزم نهایتابتونیم دعاکنیم براشون.تایپک زدنت اشتباس یه کی یه چیزی میگه بدترازاون داروخونه ای میشه 

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو همون داروخانه که اشتباه داده   خراب کن رو سرشون اونجارو

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2728

دیگه ادامه نده عوارضش از بین میره‌.این قرص رو برا جوش میدن.ان شاالله که چیزی نیست

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

اسم دارو رو نشنیدم وگرنه کمکت میکردم عزیزم😖 ولی ورم بیشتر به حساسیت میخوره

وقتی تاپیک سوال پزشکی میزنین اگه بیام و سوال یا عکس آزمایشتون توی پست اول باشه نگاه میکنم اگه بلد باشم جواب میدم در غیر این صورت معذورم
2738
گفتم شاید دکتر باشه اینجا

گلم تاج آز نیادگیرم اینجادکی باشه هم کاری نمیتونه بکنه بهتره برای سم زدایی ازطب سنتی کمک بگیرین پدرتونم هرروزبه مدت ۲۰دقیقه پاهاشون روتوتشت آب ولرم حاوی نمک وآبلیموکم بزارن آب تیره شدینی عمل پاکسازی انجام شده یاحجامت کنن لکه های صورت حل میشه

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
لک آورده صورتش، سیاه شده😭

چون کسایی که این دارو رو مصرف میکنن پوستشون به نور حساس میشه و باید ضدآفتاب استفاده کنن. 

بزار آزمایش کبد بده نطمئن بشین بعدش میتونه لایه بردار و ضدآفتاب استفاده کنه درست میشه 

2706