2726
عنوان

کاش حامله نبودم😢

1378 بازدید | 75 پست

خیلی دلم میخواد نگهش دارم ولی پسرم تازه نزدیک نه ماهشه و خیلی بهم وابسته است منم همینطور 

حالا حالاها به محبت یه مامان باحوصله احتیاج داره یه لحظه هم نمیتونم از خودم دورش کنم میمیرم براش حالا میگم چجوری دوروز تو بیمارستان طاقت بیارم و پسرم و نبینم بعدش چجوری اون یکیو بغل کنم و پسرمو یجای دیگه بخابونم .

دیروز رفتم خونه ی دوستم تازه بچه دار شده بچشو بغل کردم پسرم یحوری با بغض نگام میکرد منظورش این بود چرا اونو بغل کردی دنیا روسرم خراب شد اگه اون به دنیا اومد چجوری بغلش کنم بهش شیر بدم آخه.. چیکار کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگه اش دارمن توحسرت بچه میسوزم حسرت اینو دارم که جای شما باشم ..😔

بچه ات هم به مرورزمان عادت میکنه درسته سخته ولی باهم بزرگ میشن وهمبازی هم میشن

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍

وای خدا . اینجوری نگو توراخدا . اونم بچه شماست . مث همین پسرت . فکر کن دوقلو داری . مث مامانای دیگه . این رفتارتون باعث میشه پسرتون حساس تر بشه . شکر خدا کن عزیزم . خیلیا ارزوی داشتن یه بچه را دارن . ان شاالله خدا کل خانواده تون را سالم و شاد نگه داره بدون هیچ غصه ای

2706