2726
عنوان

شیرخشک

650 بازدید | 17 پست

شیرخشک با آب جوشیده سرد شده میشه درست کرد؟یا حتما باید دمای آب ولرم باشه؟؟؟؟مشکل پیش میاد یا نه.

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.
دل درد میگیره بچه همیشه تو یه بطری آب جوشیده خنک‌داشته باش هروقت خاستی درست کنی‌نصف خنکرو‌ بریز نصف ...

عه. جددددی میگی؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه. جددددی میگی؟؟؟؟

آره عزیزم اصلا سرد نده به بچه 

حتی شیر بیشتر از یک‌رب بهمونه از ولرمی‌که‌در بیاد دیگه‌قابل خوردن نیس من همیشه تو‌ دوتا شیشه شیر دیگه‌آب‌ جوشیده خنک دارم آب جوششم که تو‌فلاکسشه

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
2728
آره عزیزم اصلا سرد نده به بچه  حتی شیر بیشتر از یک‌رب بهمونه از ولرمی‌که‌در بیاد دیگه‌قاب ...

نمیدونستم. بچم همینجوریش دلدرده. منم سرد بهش دادم چنبار. عذاب وجدان گرفتم. مرسی از راهنماییت. 

من 2تا بطری فلاکس دارم تو یکیش آب جوشیده سر و تو یکی دیگشم آب جوشیده گرم هست بچم کلا شیرخشکیه.تو مسافرت یا شبا و یا بیرون رفتنی کلا تو روز راحتم چون همیشه آماده

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
نمیدونستم. بچم همینجوریش دلدرده. منم سرد بهش دادم چنبار. عذاب وجدان گرفتم. مرسی از راهنماییت. 

قربونت عزیزم عیبی نداره بهش قطره bio lact بده شبی پنج‌قطره واسه دلدرد و کولیک و جلوگیری از بیماری های ویروسی عالیه

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
من 2تا بطری فلاکس دارم تو یکیش آب جوشیده سر و تو یکی دیگشم آب جوشیده گرم هست بچم کلا شیرخشکیه.تو مسا ...

اها‌.... ممنون. منم مگه اینکارو کنم. نمیدونستم. طفلی اذیت شده. 

قربونت عزیزم عیبی نداره بهش قطره bio lact بده شبی پنج‌قطره واسه دلدرد و کولیک و جلوگیری از بیماری ها ...

یک ماهشه. شبی پنج قطره بدم؟؟؟ دکتر داده ب بچت؟؟؟واس من قطره کولیتیک ایرانی و گریپ میکسچر ایرانی نوشت اصلا خوب نیستن. بچم همش میپیچه ب خودش

یک ماهشه. شبی پنج قطره بدم؟؟؟ دکتر داده ب بچت؟؟؟واس من قطره کولیتیک ایرانی و گریپ میکسچر ایرانی نوشت ...

من بچم کولیک‌اینا نداشت برای جلوگیری از کولیک داد بهش از یک ماهگیش‌ داد 

آره شبی پنج قطره عاالیه 

هم پدی لاکت هست هم بیو لاکت جفتشم عالیه هر کدومو پیدا کردی شبی پنج قطره بده بهش

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
من بچم کولیک‌اینا نداشت برای جلوگیری از کولیک داد بهش از یک ماهگیش‌ داد  آره شبی پنج قطره عاال ...

عه. مرسیی ....خدا نی نی تو برات حفظ کنه‌ .

بی بی کر هم همون پدی لاکته ولی بهتره ازش.کولیک اید هم بده خکدتم عرق نعناع بخور پسرمن تو ده روز کولیکش خوب شد

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
عه. مرسیی ....خدا نی نی تو برات حفظ کنه‌ .

فدات بشم همچنین نی نی شمارو 

فقط یه چیزی پدی لاکت اگه‌گرفتی یخچالیه حتما باید یخچال باشه ولی اگه بیو لاکت گرفتی نیاز به یخچال نیس فقط بیو لاکت روغنیه آروم آروم بده که نپره گلوش

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
بی بی کر هم همون پدی لاکته ولی بهتره ازش.کولیک اید هم بده خکدتم عرق نعناع بخور پسرمن تو ده روز کولیک ...

بیو لاکت جدید و بهتره دکتر دخترم گفت بی بی کر اصلا خوب نیس

تیکر تولد ۱ سالگی عمرم👪👼
بی بی کر هم همون پدی لاکته ولی بهتره ازش.کولیک اید هم بده خکدتم عرق نعناع بخور پسرمن تو ده روز کولیک ...

چطوری. اون کولیتیک خارجیه یا ایرانی؟ بی بی کر گفتی؟

2706