2726

ولی یکی اینجا کمک بخواد در مورد مشکل باروری و ناباروری و بچه داری و ... هیشکی نمیاد محض رضای خدا کمک کنه

هدف این سایت یه چیز دیگه بوده چرا اکثرا نی نی سایتیا خاله زنک شدن قبلنا که من عضو سایت بودم اصلا این چیزو نبود که

اگه میشه جوابمو بدید اونایی که اطلاع دارن همون ماهی که عکس رنگی انجام میدیم میشه برای بارداری اقدام کرد یا نه؟

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نمیدونم بخدا😑

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

فکر کنم بله عزیزم.اما بازم بپرس از پزشکت

منم هربار سوال درباره شیر و بچه داری و حاملگی زدم ۴ نفر اومدن ج دادن و رفتن و توجه هم نکرد کسی

امروزم راجع به روروئک پرسیدم دو نفر اومدن ی جواب دادن و تمام

خدایا بابت داده و ندادت شکر

دستتون درد نکنه حالا با دکترمم مشورت میکنم ولی دوس داشتم همین ماه اقدام کنم بعضیا گفتم مانعی نداره خیالم راحت تر شد

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

اگه درد یازخم نداری مشکلی نیست می تونی نزدیکی کنی ولی خودم بااینکه ظاهرا مشکلی نبود ولی زمان نزدیکی بعد عکس احساس سوزش کردم ولی من پرسیدم از نظر اون ماده ی حاجب اصلا مشکلی نیست