2726
عنوان

اسم ني نيم 😊

245 بازدید | 34 پست

زماني كه باردار شدم ولي خب تو اقدام بوديم نميدونستم روز پريوديم ميرسيدم كربلا قبلش ميخاستم داروي جلو گيري پريودي بخورم كه گفتم خدا خاسته الكي دارو نخورم و نخوردمم 

اما اونجا پريود نشدم فكر كردم واسه ابو هوا ايناس 

اما همين كه چشمم به كگنبد ابوالفضل افتاد گفتم به ني ني سالمو صالح بهم بده اگه پسر شد ميزارم هم نام شما 

اگه دختر شدم كه يه اسم نو ميزارم 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خلاصه ديگه يادم رفت اومديم از. سفر و من كلا يادمو پري شد تا ده روز يهو يادم اومد رفتم بي بي زدم دوخطه شد 

اوايل همش حس ميكردم دختره اسم سنم رو انتخاب كرده بودم تا ٥ماهم معلوم نميشد چيه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

مامانم و مادر شوهرم ميدونستم ابوالفضلو دوست دارن 

همسرم از قبل عروسيمون ميگفت اسم سنم و امير ارسلان ميزاريم 

راستش منم اسماشو دوست داشتم 

روزي كه جنسيتو بهم گفتن حرفمو بهش گفتم گفتم كه به اقا اين حرفو زدم اما توهم حق داري انتخاب كني اما اونم قبول كرد 

خيليا گفتن عربيه قديميه ووو 

اما خب من با اقا حرف زده بودم 

تو بارداريمم 

فقط بچه مو به خود اقا سپردم 

اخه شرايطم خاص بود الانشم هست 

احتمال زايمان زود رس سقط ووو 

خدا نگه دار همه ني ني ها باشه😍

عزیزم چون حرف زدی به نظرم بذار همون ابوالفضل.

قدیمی هم نیس،قشنگه.انشاالله خود حضرت ابوالفضل محافظتش کنه😍😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
الان من نفهمیدما😐 بلخره دختر شد یا پسر

پسره 

هر چي كه مامانش دوست داشته باشه قشنگ ترين اسم دنيا س  😍😍

خدا كنه خودشم راضي باشه 😘ممنونم

2706