2737
2734
عنوان

شیرازی ها بیاین لطفا

612 بازدید | 16 پست

ما چند سال پیش شیراز زندگی میکردیم ماه رمضون از یه حلوا و آش فروشی که نزدیک فلکه هنگ بود یه حلواهایی که زعفرانی هستن و هم به صورت شبیه کاچی بود و هم حالت تخته ای بود میخریدیم خیلی خوشمزه بود کسی از شما بلده دستور پختش رو بگه به اصلاح حلوا شیرازی بش میگن اگه اشتباه نکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا اگه خواستی کاکائویی باشه پودرکاکائو بزن ..

یاساده بدون زعفرون..

یا هرطعمی که دوست داری

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
مرسی عزیزم.💕😙آرد برنج و نشاسته به چه ترکیبی چند پیمانه؟

خواهش میکنم بذارید ازمامانم بپرسم.

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

من نسبت هاشو مینویسم شما خودتون کم وزیاد کنید..

یک لیوان آب 

نصف لیوان گلاب

زعفران

یه استکان نشاسته..

سه لیوان شیر 

یه لیوان آرد برنج.

یه لیوان شکر

اسمش ترحلواس تو نت بزن فیلم آموزش ترحلوا شیرازی تبیان میاد فیلمش

آره ترحلواس

2706