2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اگه اداب تاپیک زدنو نمیدونی  یاد بگیری و ما رو مسخره خودت نکنی احمق

ریلکس عزیزم

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘

من یه دوست صمیمی دارم. یعنی بهتره بگم داشتم. خیلی باهم خوب بودیم جوری که همه ی مدرسه بهمون حسودی میکردند. ولی یه سری اتفاقات افتاد که باعث سوء تفاهم بین من و اون شد و هر وقت سعی میکردیم درستش یه اتفاق دیگه میفتاد یا یک نفر دیگه یه کاری میکرد. خلاصه اینکه این جریانات باعث شد بعضی اوقات من با اون خیلی سرد بشم و بعضی اوقات هم اون. ولی بازم با همه ی این چیزا من تقریبا هر روزمیرفتم دیدنش(توی یک کلاس نبودیم امسال) ولی اگر من نمی رفتم اون نمیومد منو ببینه. به خاطر همین خیلی ناراحت شدم دیگه از بعد از عید سمتش نرفتم. ولی خیلی برام سخت بود این کار. الان متوجه شدم که اون زمان هایی که پیشم نمیومده فکر میکرده من از دستش ناراحت شدم و به همین دلیل بوده. همین طور هم روز تولدم اومد کلاسمون من نمی دونستم چرا اومده بعد این مدت به خاطر همین خودمو سرگرم بقیه ی دوستام کردم اونم بعد چند دقیقه رفت. بعدا بهم گفتن میخواسته تولدم رو تبریک بگه. الان به نظرتون چی کار کنم؟ میخوام باهاش حرف بزنم و بگم که چقدر برام مهمه و سوءتفاهم ها و برطرف کنم چون شاید دوباره نبینمش سال های دیگه. حالا باید چطور باهاش صحبت کنم و چی بگم؟ 

2720
من یه دوست صمیمی دارم. یعنی بهتره بگم داشتم. خیلی باهم خوب بودیم جوری که همه ی مدرسه بهمون حسودی میک ...

باهاش رودررو حرف بزن بگو نباید حرفای بقیه رو دوستی ما اثربذاره وبگو اگه چیزی ازمن دیدی ناراحت شدی بگو تاسوتفاهما برطرف بشه