2726
عنوان

سرتون به زندگی خودتون باشه،دل نشکونید لطفاااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 65 پست

اگه همه چی بر اساس به بقیه چه باشه، این تاپیکم نباید میزدی

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باشه بابا همه مذهبی ها  بی اخلاق عالمن 

غیرمذهبی ها خدای انسانیت 

ول کنید دیک

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2728

کسی که یه کّاره اینجا مینویسه و نظر میخواد. نمیشه که همه لبخند بزنن آرزوی موفقیت کنن یا راهکار روانشناسی بدن. اگر اینجا تاپیک میزنی منتظر قضاوت باش 

والسلام🗣️

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
من هيچ وقت نفهميدم اينا كه ادعا مومني دارن چرا بيشتر توهين ميكنند و دل ميشكونند . به همه نسبت نميدم ...

توهم برشون داشته ک بنده محبوب خدان و هرکاری ام بکنن عیب نداره و خدا هواشونو داره ولو اگه دل بشکنن

👨‍👩‍👦‍👦
به شما چه مردم چی میگن  و سرشون کجاس

سبک زندگی کس دیگ به من یادیگران اسیبی نمیرسونه ولی این ک سرکسی توزندگی من یادیگران باشه اسیب میرسونه

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
بله حرفت بی ربط نیست اما به نظرت خود اون اوما باعث نمیشن قضاوت بشن؟؟؟؟؟ من در ادامه حرفت بگم این حر ...

به من و شما چه بقيه رو قضاوت كنيم . اصلا به من و شما چه كي دلش پاكه كي نيس . اول يك به من چه تو دلتون به خودتون بگيد ،يك به تو چه هم به بقيه

❤️من به همه اهدافم ميرسم ❤️
من هيچ وقت نفهميدم اينا كه ادعا مومني دارن چرا بيشتر توهين ميكنند و دل ميشكونند . به همه نسبت نميدم ...

اره حرفت درسته اما یه سریها بدون پاییه علمی شروع میکنن حرف زدن بدون مطالعه دیدم یه جاهایی یه سریها مثلا اصلا مذهبی نیستنا با این مومنا به پای بحث میافتن میگن نه پیامبرا و اماما ال بودن و بل بودن یا هرچی باعث میشن دعوا بیفته من میگم بدون پایه علمی و مطالعه ادم گوش بده بهتره

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
خب فلان کاربر تودش میگه من الان کجام و دادم چکار میکنم و باکی هستم  یعنی خودش ما رو دعوت میکنه ...

یه کاربری گفت یه عده اومدیم شمال بادوست پسرامون حالا دوتادختردیگه به اختلاف خوردن من باید چجوری رفتارکنم!همه ریختن سرش ک خیلی اوپنی بادوست پسرت شمالی،با بی بی چک برنگردی،ماه رمضونواین کارا!!!راحت اجازه توهین وقضاوت ب خودشون دادن موضوع تاپیک چیزدیگ ای بود

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706