2410
2553

پای ادعا که میرسه یه عده مومن واهل تقوان والان دارن روزه داری میکنن جهت رضای خدا،بعدمیان اینجا بازبونشون،باقضاوتشون دل میشکنن به ماچه که فلان کاربربادوست پسرش شمال،به ماچه ک فلان اشنای شما لخت ازخودش فیلم گرفته میگه روزه ام،سبک زندگی ادمهاباهم فرق داره مگه قراره هم مثل هم باشن!!شاید پیش خدا اونایی ک مزمتشون میکنید عزیزترباشن...انسانیت باید همیشه باشه مختص به زمان خاصی نیست ولی این ماه کسایی که روزه میگیرید اگه نمیتونید به اخلاقیات پایبندباشید لطفا به شکمتون ظلم نکنید گشنگی نکشید چون تنها نخوردن اب وغذا کافی نیست باید به اخلاقیات پایبندبود

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

من هيچ وقت نفهميدم اينا كه ادعا مومني دارن چرا بيشتر توهين ميكنند و دل ميشكونند . به همه نسبت نميدم اما هركي سر راه ما بود اينجوري بود .هركي سرش به كار خودش بند بود فهمشم بيشتر بود

❤️من به همه اهدافم ميرسم ❤️

بله حرفت بی ربط نیست اما به نظرت خود اون اوما باعث نمیشن قضاوت بشن؟؟؟؟؟

من در ادامه حرفت بگم این حرف کاملا غلطه دلت پاک باسه شاید اون دلش پاکتره بهشت بره 

عزیزم دل پاک تو عملم باید مشخص بشه

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706