2410
2553
عنوان

نمیدونم چرا انقد حسودی میکنم...

282 بازدید | 14 پست

من الان ۲ سال ازدواج کردم تو این دو سال هیچ‌مسافرتی نرفتیم با شوهرم تفریحو بیرونم که اصلا شوهرمو برادر شوهرم یجا کار میکنن اونام ۲ ساله ازدواج کردن ولی اونا مسافرت اینا میرن الانم باز رفتن مسافرت ما وضعیت مالیمون فعلا جوری نیست که بریم ولی همچنان میشنوم یکی میره مسافرت دلم‌خیلی میسوزه دوست دارم منم برم نمیدونم باید چکار کنم که ازین حسادت راحت شم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشه آروم آروم پول جمع کنید ؟ 

یا پیک نیک های یه روزه برید دوتایی ؟  ساندویچ درست کنید  و میوه و  چهار تا تنقلاتی ک دوست دارید  ؛  از صبح تا شب  برید جایی ک  دوست دارید؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2720

مسافرت پر خرج و سرو صدا دار نرين خوب

يه تور يه روزه ثبت نام كنين برين يا برين شهراى اطرافتون يه روزه گلاب گيرى ببينين، لاله زار برين ببينين

از خونه هم ناهار و شام ببرين بخورين تو راه

يا ديگه يه وعده ناها رو بيرون بخورين

صبحانه هم زود راه بيفتين تو راه املت درست كن بخورين

لذت ببرين از هرچيزى كه دارين

به اميد اينكه وضعتونم بهتر ميشه و بعدا هى بهترشو ميرين، غصه و حسودى نداره عزيزم

قد ١٦٤وزن ٦٨،٧٠٠ هدف:٥٥ شروع: ١٥/٢/٩٨ حال حاضر، ٥٩،٩٠٠

عزیزم شما غبطه میخوری حسادت فرق داره

سلام.میشه لطفا برای آرامشم تو این دوران و اینکه بچم سالم بیاد بغلم یه صلوات بفرستید؟🌷(در حق هم دعای خیر کنیم خدا زودتر حاجتمونو میده)
2714
نمیدونم چون بچرم بودم بابام با اینکه وضعش خوب بود اصلا مسافرتو بیرون نمیبرمون 😔

آخیدعزیزم. اشکال نداره خودت میگب فعلا شرایطشو ندارین.. انشالله اوکی تر میشین میرین مسافرت همش

من نمیدونم چرا هییییچوقت دلم مسافرت نمیخواد.. مجردم بودم نمیرفتیم اصلا ولی واسم فرقی نمیکرد

نمیشه آروم آروم پول جمع کنید ؟  یا پیک نیک های یه روزه برید دوتایی ؟  ساندویچ درست کنید & ...

شوهرم کارش از صب تا شبه بد تعطیلیم ندار .بد خیلیم قسط اینا داریم فقط ۵۰۰ قست ازدواجو میدیم

شوهرم کارش از صب تا شبه بد تعطیلیم ندار .بد خیلیم قسط اینا داریم فقط ۵۰۰ قست ازدواجو میدیم

عزیزم ناراحتی نداره

خیلیا تو این وضع مسافرت نمیتونن برن!

بجای این ک بشینی و حسرت بخوری سرتو گرم کن ب چیزای مفید!

💜💛❤️💙💚🧡 خدا جونم عاشقتم 💜💛❤️💙💚🧡
2706